اقدام خداپسندانه خانواده کوهدشتی/ اعضای سینای چهار ساله پس از اعلام مرگ مغزی اهدا شد

اقدام خداپسندانه خانواده کوهدشتی/ اعضای سینای چهار ساله پس از اعلام مرگ مغزی اهدا شد
شناسه خبـر : ۱۵۳۹۳ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴

خانواده کوهدشتی پس از اعلام مرگ مغزی فرزند چهار ساله شان در اقدامی خداپسندانه و انسانی اعضا کودک خود را اهدا کردند.

به گزارش سفیر افلاک ، خانواده سینای چهار ساله به دنبال وقوع  حادثه ی رانندگی  که باعث مرگ مغزی او شده بود، این تصمیم را گرفتند.

 شرفعلی ایمانی نسب پدر سینا پس از این تصمیم، گفت: آینده انسان قابل پیش بینی نیست و ما هرگز فکر نمی کردیم سینا به این سرنوشت دچار شود.

 

وی ادامه داد: هیچ کس نمی تواند با قاطعیت بگوید که این اتفاق برای من نخواهد افتاد و این موضوع ممکن است برای هر کسی پیش بیاید.

 

ایمانی نسب در خصوص حادثه گفت:  متأسفانه هفته گذشته پس از حادثه ی رانندگی پسر من از ماشین به بیرون پرت شد و پس از سه روز مرگ مغزی او اعلام شد.

 

وی ادامه داد: پس از این موضوع به همراه سایر اعضای خانواده تصمیم گرفتیم اعضای سینا را اهدا کنیم.

 

ایمانی نسب گفت: بدون این که کسی از من خواسته باشد، خودم پیگیر و خواهان موضوع شدم و با ارتباطی که با آقای رحیمی مسئول اهدا عضو در دانشگاه علوم پزشکی برقرار کردم هماهنگی های لازم صورت گرفت و با مراجعه به تهران کار اهدا اعضا انجام شد.

 وی در مورد تصمیم خود عنوان کرد: من قبلا شاهد اتفاقات زیادی برای اطرافیانم بودم که به خاطر بیماری و نقص برخی اندام های داخلی جان خود را از دست دادند.

 

شرفعلی ایمانی نسب گفت: زمانی که انسانی دچار بیماری می شود، سایر انسان ها باید به او کمک کنند چرا که مشکل ممکن است برای هر کسی پیش بیاید.

 

وی ادامه داد: ما سالانه انسان های زیادی را می بینیم که به خاطر مشکل نقص در برخی اعضا زجر های زیادی می کشند و درست نیست وقتی می شود به آنها کمک کرد، این کار را انجام ندهیم.

 

ایمانی نسب همچنین گفت: تقدیر سینا به این شکل بود و باید آن را به عنوان یک واقعیت می پذیرفتم اما وقتی به این موضوع فکر می کنم که با اهدا اعضای پسرم می توانم جان چند انسان دیگر را نجات دهم، احساس آرامش می کنم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران