فرمانده سپاه خرم آباد:

اروپا برای ادامه برجام قابل اعتماد نیست

اروپا برای ادامه برجام قابل اعتماد نیست
شناسه خبـر : ۱۵۳۶۲ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶

فرمانده سپاه خرم آباد گفت: سه کشور آلمان، انگلیس و فرانسه هم برای ادامه برجام قابل اعتماد نیستند؛قطعاً هر حرف و پیشنهاد آن ها در این زمینه زیر نظر آمریکاست.

به گزارش سفیر افلاک سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر پیرامون اقدام خصمانه رئیس جمهور آمریکا در پی خروج از توافق هسته ای گفت: اگرچه از همان ابتدا هم به آمریکا اعتمادی نبود اما امروز با خروج  ترامپ از برجام خوی مستکبرانه، زورگویانه، چهره بزک کرده و سیاست های شرارت آمیز و خباثت آلود رژیم ایالت متحده آمریکا برای جهانیان نمایان تر شد.

 

فرمانده سپاه خرم آباد ضمن تحسین اقدام نمایندگان مردم بزرگ ایران اسلامی در به آتش کشیدن برجام در صحن مجلس تصریح کرد:4 دهه از عمر انقلاب می گذرد، آن جایی که با تمام قدرت در مقابل خواسته های نابجا دشمنان ایستادیم، عقب کشیدند و اندک درنگ و سستی در این راه، شرارت و خباثتشان را بیش تر کرد.

 

وی با بیان این که ایران اسلامی از زمان عقد برنامه جامع اقدام مشترک به تمام تعهدات خود در این زمینه عمل کرده است اظهار داشت: باوجود اثبات چندین باره تعهد ایران به برجام از سوی نمایندگان سازمان ملل، اما هر روزشاهد شرارت آمریکا در برجام بودیم و همانطوری که امام (ره) فرمودند: حقیقتاً آمریکا شیطان بزرگ است.

 

سرهنگ بازگیر امروز می بینیم ضمن اجرای تمام تعهدات از جانب ایران، آمریکا از برجام خروج کرد،بنابراین واضح است که مسائلی همچون انرژی هسته ای ایران تنها یک بهانه بود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد خاطرنشان کرد: آمریکا و دیگر هم پیماناش با آرمان ها و اهداف اصیل و عمیق انقلاب اسلامی ایران و تأثیر آن در منطقه و جهان مشکل داشته و خواهان از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

 

وی با اشاره به برخی اظهارات ترامپ پیرامون برنامه موشکی ایران تصریح کرد:دشمنان از اقتدار موشکی، نظامی و دفاعی ایران اسلامی هراسانند و از قدرت ایران در منطقه عصبانی هستند.    

 

سرهنگ بازگیر در رابطه با ادامه دادن برجام با دیگر کشورهای عضو برجام  گفت: سه کشور آلمان،انگلیس و فرانسه منافعشان به آمریکا نزدیک تربوده و برای ادامه برجام هم قابل اعتماد نیستند چراکه آن ها قدرت استقلالی از خود نداشته وقطعاً هر حرف و پیشنهاد آن ها در این زمینه زیر نظر آمریکاست.

 

وی بیان کرد: یک روزی آمریکائی ها بر مردم ایران ریاست می کردند و در کوچکترین موارد ملی و بین المللی جای آن ها تصمیم می گرفتند اما بواسطه انقلاب اسلامی در کشور ملت قدرتمند ایران اسلامی دست سلطه آمریکا و اجنبیان را از این کشور کوتاه کرد.

 

فرمانده سپاه خرم آباد با ابراز این که آمریکائی ها چون از این کشور رانده شدند ناراحت اند ادامه داد: از همان ابتدای انقلاب توطئه ها و دسیسه ها در قالب تحریم،جنگ سخت و نرم علیه ملت ما شروع شد اماجمهوری اسلامی با تکیه به ظرفیت عظیم جوانان انقلابی و بصیر این مرز و بوم در عرصه های گوناگونی همچون دفاعی، سیاسی، علمی، پزشکی و ورزشی و... رشد کرد و  امروز رتبه های برتر منطقه و جهان را به خود اختصاص داده است.

 

سرهنگ بازگیر با اشاره به برگشت تحریم های هسته ای عنوان کرد: تحریم های اعمال شده علیه ملت عزتمند ایران اسلامی تهدید نبوده، بلکه فرصتی برای خودکفا شدن است؛ چراکه مردم ما امتحان تحریم ها را پس داده و تجربه کرده ایم در هرزمینه ای که تحریم شدیم به استقلال رسیدیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران