رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی:

تسهیلات 50 میلیون تومانی به دانش آموختگان پرداخت می شود

تسهیلات 50 میلیون تومانی به دانش آموختگان پرداخت می شود
شناسه خبـر : ۱۵۳۵۷ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت:تسهیلات50میلیونی با سود 2درصد به دانش‌آموختگانی که به دنبال کارآفرینی هستند پرداخت می شود.

به گزارش سفیر افلاک  محمد حسین امید شامگاه سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران استان لرستان ارتقا سطح آموزشی و ساماندهی مراکز دانشگاهی را اولویت این دانشگاه دانست و گفت: سال گذشته 9 هزار نفر مدرس براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به دانشگاه علمی کاربردی اضافه شدند.

 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به اعلام دومین فراخوان جذب مدرس در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: در سال تحصیلی آینده دنبال برنامه‌های مأموریت گرایی و جذب و ارزیابی مدرسین هستیم.

 

 وی با بیان این که به دنبال توافق با استانداری لرستان برای تأمین نیاز آموزشی  هستیم،اظهار داشت: با هدف حمایت از تولید داخلی دانشگاه علمی کاربردی آموزش‌های لازم برای توسعه صنعت، کشاورزی و سایر حوزه‌ها را ارائه می دهد.

 

امید با اشاره به این که برای تمامی رشته‌های مورد نیاز در کشور دوره‌های آموزشی برگزار می کنیم، تصریح کرد: در راستای افزایش سطح کیفی دانشگاه تعداد مراکز علمی کاربردی در 2 سال گذشته از هزارو200مرکز به 800 مرکز تقلیل یافته است.

 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به آمادگی برگزاری دوره های  مهارتی برای سربازان وظیفه گفت: در سال جاری 100 هزار سرباز وظیفه را تحت آموزش‌های مهارتی قرار می دهیم.

 

به گفته وی باهدف ایجاد اشتغال و کارآفرینی تسهیلات50میلیونی با سود 2درصد به دانش‌آموختگان پرداخت می شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران