21 میلیون تومان برای مقاوم سازی و ساماندهی اردوگاه فیال بروجرد هزینه شد

21 میلیون تومان برای مقاوم سازی و ساماندهی اردوگاه فیال بروجرد هزینه شد
شناسه خبـر : ۱۵۲۰۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴

رئیس آموزش و پرورش بروجرد گفت: 21 میلیون تومان برای مقاوم سازی و ساماندهی اردوگاه فیال بروجرد هزینه شده و این اردوگاه بعد از یک سال تعطیلی هم اکنون در اختیار دانش اموزان است.

به گزارش سفیر افلاک  "شهاب روزبهانی" رئیس اداره اموزش و پرورش بروجرد ظهر یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش که در محل فرمانداری برگزار شد گفت: اردوگاه فیال تنها اردوگاه این شهر بود که به دلیل فرسودگی و ناایمن بودن دیوارهای این اردوگاه سال گذشته تعطیل شد.

 

وی اضافه کرد: علیرغم این که مکاتبات زیادی شد تا هر یک از ادارات در صورت امکان مکان مناسبی را برای اردوگاه جدید معرفی کنند اما هیچ اداره ای پاسخ نداد و سرانجام 21 میلیون تومان برای مقاوم سازی و ساماندهی این اردوگاه تا کنون هزینه شد تا در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

 

به گفته وی 15 میلیون تومان برای مقاوم سازی دیوارها و 6 میلیون تومان هم صرف آبرسانی این اردوگاه شد و از هفته گذشته این اردوگاه در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.

 

روزبهانی اظهار داشت: با توجه به کمبود نیروی انسانی و منابع مالی اما سال گذشته تلاش داریم تا هیچ کلاسی بدون معلم نباشد و بخش زیادی از پروژه های عمرانی در حوزه اموزش و پرورش اجرا شد.

 

وی بیان کرد: سال گذشته 300 میلیون تومان تجهیزات از سوی خیرین در اختیار هنرستان ها قرار گرفت و اقدامات لازم برای راه اندازی یک مدرسه شبانه روزی دخترانه انجام شد.

 

رئیس اداره اموزش و پرورش بروجرد تصریح کرد: در هفته معلم پیاده روی خانوادگی و تجلیل از معلمان نمونه و پیشکسوت برگزار می شود.

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

3 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران