دبیر سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج لرستان:

جشنواره تئاتر بسیج فرصتی برای پیوند هنر و پایداری است

جشنواره تئاتر بسیج فرصتی برای پیوند هنر و پایداری است
شناسه خبـر : ۱۵۱۵۸ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰

 دبیر سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج لرستان گفت: هنر برترین ابزار برای بیان واقعیت های حماسی است و هنرمندان می توانند با خلق آثار ارزشمند سفیران واقعی ایثار و شهادت باشند.

به گزارش سفیر افلاک دبیر سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج لرستان گفت: هنر برترین ابزار برای بیان واقعیت های حماسی است و هنرمندان می توانند با خلق آثار ارزشمند سفیران واقعی ایثار و شهادت باشند.

 

 رامین صادقی افزود: جشنواره استانی تئاتر بسیج نیز فرصتی است تا هنر مقاومت به واسطه تئاتر که هنرکده و ویترین همه هنرهاست بیش از بیش در مقابل دیدگان نسل جوان و پرسشگر امروز قرار گیرد.

 

 وی یادآور شد: ما در دبیرخانه سیزدهمین جشنواره تئاتر استانی بسیج بر این باوریم که توانسته ایم آثاری با کیفیت را به جشنواره برسانیم تا مخاطب جوان امروز در میان رسانه ها و تبلیغات پر هیاهو و  بیشمار فضای مجازی، با فرهنگ ایثار و شهادت در دنیای واقعی آشنا شود.

 

 صادقی اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش صحنه ای و خیابانی با حضور پنج گروه نمایشی از شهرستان های مختلف استان لرستان در مجتمع فرهنگی شهر خرم آباد برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران