فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر:

حمایت از کالای ایرانی به گفتمان ملی باید تبدیل شود/ بسیجیان با غیرت ملی ودینی از کالای ایرانی حمایت می کنند

حمایت از کالای ایرانی به گفتمان ملی باید تبدیل شود/ بسیجیان با غیرت ملی ودینی از کالای ایرانی حمایت می کنند
شناسه خبـر : ۱۵۱۳۲ سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:حمایت از کالای ایرانی با محوریت اقتصاد مقاومتی به یک گفتمان ملی تبدیل شود.

به گزارش سفیر افلاک،سرهنگ محمد محمودوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر درگفت وگو با خبرنگاربیان روز با اشاره به شعار امسال با عنوان"حمایت از کالای ایرانی"اظهار داشت:  در راستای مبارزه با پدیده قاچاق و حمایت از کالای بسیج برنامه های پیش‌بینی شده تا این مهم دنبال شود.

 

 وی عنوان کرد: برخی از کارگاه‌ها در پلدختر نیمه‌تعطیل و بعضا راکت شدند و نامگذاری امسال به این واسطه است که همه دست به دست هم بدهیم تا از کالای ایرانی حمایت و از ورود کالای قاچاق جلوگیری شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با بیان اینکه با حمایت از کالای ایرانی اشتغالزایی و رونق اقتصادی حاصل می شود گفت: جنس بی‌کیفیت وارداتی بازار ما را تسخیر کرده و عمده مراکز تولیدی و کارگاهای ما را به تعطیلی کشانده است.

 

محمودوند ادامه داد: در زمینه تولید کالای ایرانی و ارائه راهکارهای مفید و علمی برای ارتقای کیفیت کالاهای تولید داخل همه باید کمک دهیم.

 

وی تصریح کرد: رسانه‌های جمعی، بویژه صدا و سیما در فرهنگ‌سازی و تشویق و ترغیب مردم برای استفاده از کالاهای ایرانی، می‌توانند نقش اساسی و بسزایی ایفا کنند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر یادآورشد: بسیجیان نیز با وحدت کلمه و توکل به خدا و تقویت روحیه انقلابی خود و مردم و جوشش غیرت دینی و ایرانی در راستای استفاده از کالای ایرانی و تقویت تولید داخل همت کنند.

 

وی یادآورشد: این خواسته ولایت تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی می بایست تبدیل به یک فرهنگ شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر خاطر نشان کرد: درکمک به تولید داخلی وکالای ایرانی همه مردم ومسئولان همت مضاعف داشته باشند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران