رئیس انجمن روابط عمومی ادارات و نهادهای الیگودرز:

فعالیت در حوزه روابط عمومی نیازمند اطلاعات، تخصص و تجربه است

فعالیت در حوزه روابط عمومی نیازمند اطلاعات، تخصص و تجربه است
شناسه خبـر : ۱۵۱۲۸ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰

رئیس انجمن روابط عمومی ادارات و نهادهای الیگودرزگفت: روابط عمومی پلی ارتباطی میان مردم ومسئولین و متولیان این امر باید در این حوزه از اطلاعات، تخصص و تجربه لازم برخودار باشند. 

به گزارش سفیر افلاک ،سجاد مرادی رئیس انجمن روابط عمومی ادارات و نهادهای الیگودرز در گفت وگو با  هیجار گفت: عرصه فعالیت در حوزه روابط عمومی بسیار خطیر، مهم و نیازمند داشتن اطلاعات، تخصص و تجربه لازم است تا این رسالت مهم و اساسی به خوبی ایفا شود، زیرا روابط عمومی دستگاه­ های اجرایی و نهادهای فرهنگی به‌عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان دارای نقشی ارزشمند و تاثیر گذار هستند.

 

 وی ادامه داد: در این راستا و در جهت اهمیت موضوع همین بس که در طول سال، یک روز با عنوان روابط عمومی در تقویم به ثبت رسیده است.

 

مرادی بیان کرد: نگاهی گذرا به روابط عمومی نهادهای فرهنگی و دستگاه­ های اجرایی، وجود روابط عمومی فعال، روزآمد و دارای ارتباط و فعالیت موثر در حیطه کاری را ضروری ساخته است اما با توجه به بررسی های انجام شده بعضی از مدیران روابط عمومی معتقدند مشکلات مختلف از جمله روابط قانونی و اداری برای کار روابط عمومی ها، آسیب پذیر بودن روح کار جمعی در مدیران روابط عمومی، مطلق اندیشی برخی مدیران و بی توجهی به طرح های پژوهشی و افکارسنجی موجب شده است تا روابط عمومی ها نتوانند نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

 

مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی الیگودرز با اشاره به این مطلب که عشق و علاقه به کار از جمله فاکتورهای مهم موفقیت در حوزه روابط عمومی اظهار داشت: یکی از نکته های مهم در این عرصه خود مسئولان روابط عمومی ها هستند که باید در کارهای خود ضمن علاقه، تفکر، اندیشه و خودباوری داشته باشند و در ارائه اخبار و اطلاعات و گزارش ها نکات فنی و حرفه ای را رعایت کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران