همکاری دستگاه های مختلف برای توسعه گردشگری در ازنا

همکاری دستگاه های مختلف برای توسعه گردشگری در ازنا
شناسه خبـر : ۱۵۱۲۰ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳

معاون مدیر کل بنیاد مسکن استان لرستان گفت: در تهیه طرح های هادی با بکارگیری گروه مشاور تمامی کار به آنها سپرده میشود و در نهایت با نظارت اعضای کمیته تصویب جمع بندی و تایید می گردد.

به گزارش سفیر افلاک، معاون مدیر کل بنیاد مسکن استان لرستان در جلسه توسعه گردشگری در ازنا در خصوص طرح های گردشگری ازنا گفت: در تهیه طرح های هادی با بکارگیری گروه مشاور تمامی کار به آنها سپرده میشود و در نهایت با نظارت اعضای کمیته تصویب جمع بندی و تایید می گردد.

 

وی افزود: جهت اجرای طرح مسافر کاشانه هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و متقاضیان می‌توانند طرح ها و نقشه های خود را ارایه داده و پس از تایید نسبت به دریافت تسهیلات و اجرای آن اقدام نمایند.

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان نیز در این جلسه خاطر نشان کرد: در سال جاری اینترنت نسل چهارم در تمامی روستا های شهرستان در دسترس تمامی اهالی قرار خواهد گرفت.

 

وی در خصوص آنتن دهی تلفن همراه در روستاها گفت: مکاتبات با وزارت خانه صورت گرفته و در حال پیگیری می‌باشد.

 

معاون مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان نیز گفت: در خصوص ارایه خدمات به گردشگران در روستای کمندان دهیاری این روستا می‌تواند با نظارت بخشداری مرکزی و اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کمپ های موقتی را ایجاد کند و عوارض حاصله را جهت جمع آوری و تنظیف محل صرف نماید.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران