نماينده ولی فقيه در لرستان:

نفوذ ناپذيرى ايران به دليل اقتدار نيروهای مسلح است

نفوذ ناپذيرى ايران به دليل اقتدار نيروهای مسلح است
شناسه خبـر : ۱۵۱۱۹ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

نماينده ولی فقيه در لرستان گفت: حمله موشكى آمريكا و متحدانش در سوريه تاثيرى بر مقاومت اسلامى نداشته است.

به گزارش سفیر افلاک  آيت الله سيد احمد ميرعمادى  پیش از ظهر امروز در ديدار با ارتشیان با بیان این که روز ارتش، روز حماسه آفرينى، ايستادگى و روز ملت است،گفت: ارتش براى ملت تلاش مى كند و تجليل از ارتش تجليل از فداكارى و گذشت است.

 

وی با بیان این که پس از پيروزى انقلاب اسلامى مخالفين به ارتش حمله كرده و اعتقاد داشتند بايد ارتشي نو تشكيل شود اما حضرت امام خميني(ره) با دورانديشي و قاطعيت از ارتشيان دفاع كرد و به ارتش قوت و اقتدار بخشيد و توانست انقلاب نوپا را از خطرات حفظ كند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به گذشت ٤٠سال از عمر انقلاب اسلامی اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس همه تمام كشورها به جز ٢كشور ليبي و سوريه از صدام دفاع كردند و در  این سال ها آمريكا، غرب، اروپاييان، ضد انقلاب و منافقين عناصرى مانند داعش و امثالهم عرض اندام كردند.

 

آیت الله میرعمادی با اشاره به نقش کلیدی ارتش نقش كليدي در بازدارندگى دشمن در دوران دفاع مقدس بیان کرد: تاريخ دفاع مقدس به عنوان تاريخ گويا و زنده بايد در مراكز نظامى تدريس شود ومتون درسي دانشكده هاى نظامى بايد از دفاع مقدس گرفته شود.

 

وی با بیان این که رجز خوانى آمريكا تبديل به زوزه كشي است،گفت: حمله موشكى آمريكا و متحدانش در سوريه تاثيرى بر مقاومت اسلامى نداشته است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر این که نفوذ ناپذيرى ايران به دليل اقتدار نيروهاي مسلح است،گفت: قدرت موشكى ايران لرزه بر اندام آمريكا انداخته است اگر اسراييل حماقت كند و به ايران حمله كند تل آويو نابود خواهدشد.

 

به گفته آیت الله میرعمادی قدرت معنويت و انگيزه هاى ايمانى و دينى،قدرت دفاعي و رزمى و پيشرفت هاى نظامى، قدرت اعتماد به نفس و خود باورى، قدرت ولايتمدارى وقدرت بصيرت برخاسته از تقوى از عوامل موفقيت و اقتدار ارتش در انقلاب اسلامى است و تا زماني كه از اين عوامل برخوردار باشیم پيروز هستيم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران