فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد:

حمله به سوریه،ضعف آمریکا را نشان داد

حمله به سوریه،ضعف آمریکا را نشان داد
شناسه خبـر : ۱۵۱۱۲ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲

 فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: مقاومت بیش از پیش مردم سوریه و نمایان شدن قدرت پوشالی آمریکا برای جهانیان ،از جمله نتایج حمله جنایتکارانه و سه جانبه آمریکا،انگلیس و فرانسه به سوریه بود.

به گزارش سفیر افلاک سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر پیرامون حملات ناموفق و سه جانبه آمریکا، انگلیس و فرانسه به خاک سوریه گفت: ائتلاف آمریکا از هر ابزار و روشی برای حضور زورگویانه خود در خاورمیانه و کمک به صهیونیست استفاده کرد اما درهیچ کجای منطقه به نتیجه نرسید.

 

 سرهنگ بازگیر با اشاره به مقاومت هفت ساله مردم سوریه تصریح کرد: آمریکا از پیروزی جبهه مقاومت اسلامی در برابر داعش عصبانی است چراکه حقیقت نابودی داعش، همان شکست سیاست های آمریکا در منطقه است.

 

وی با بیان این که آمریکا با هزینه و همکاری ایادی اش همچون عربستان واسرائیل، تروریسم را در منطقه بوجود آورد خاطرنشان کرد: ائتلاف آمریکا به بهانه های مختلف و آنجا که مواضع داعش به خطر افتاد به طرق مختلف هوایی و زمینی از داعش پشتیبانی کرد اما نتوانست به اهداف خود برسد و شکست سنگینی متحمل شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد تأکید کرد: آمریکا که به خیال خود ابرقدرت است آن چنان ضعیف شده است که با همکاری انگلیس فرصت طلب و فرانسه جنایت کار ضمن نقض آشکار قوانین بین الملل، کشوری جنگ زده را از سه طریق زمین،دریا و هوا مورد حمله قرار می دهد و البته به هیچ هدفی هم نمی رسد.

 

وی با اشاره به تظاهرات سراسری و جهانی علیه سیاست های ترامپ افزود: طرح مبارزه و جلوگیری ازتوسعه سلاح های شیمیایی از جمله بهانه های تکراری از سوی غرب است که حتی از سوی مردم آمریکا هم دیگر پذیرفته نیست و دروغ محض بودن این ادعا برای همه آشکار است.

 

سرهنگ بازگیر با اشاره به هزینه کردن هفت تریلیون دلاری آمریکا در منطقه غرب آسیا تصریح کرد: غرب هزینه های سنگینی در خاورمیانه متحمل شده است و خودشان گفتند چیزی عایدشان نشده ، همانطوری که رهبری فرمودند: بعد از این هم آمریکا هرچه در این منطقه خرج کند چیزی گیرش نخواهدآمد.

 

وی با اشاره به هلاکت رسیدن بیش از 100 داعشی درپی حمله موشکی ایران به مقر تروریست ها در دیرالزور و هم چنین انهدام مهم ترین پایگاه نظامی داعش در این منطقه گفت: آمریکا و متحدانش با پرتاب 103 موشک که 71مورد آن ها توسط پدافند هوایی سوریه رهگیری شد، تمام قدرت ذخیره ای و پوچ خود را نشان داد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد اتحاد، همبستگی و ایستادگی بیش از پیش جبهه مقاومت اسلامی و از طرفی نمایان شدن قدرت پوشالی آمریکا برای جهانیان را از جمله نتایج حمله سه جانبه آمریکا،انگلیس و فرانسه به سوریه عنوان کرد.

 

وی گفت:زمانی جمله امام (ره) که فرمودند: ما آمریکا را زیر پا می گذاریم برای برخی افراد به اصطلاح روشنفکر قابل درک  نبود اما در دنیای امروز می بینیم که ترکیب واژه های آمریکا و ابرقدرتی به یک طنز سیاسی تبدیل شده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد از اقتدار موشکی ایران یاد کرد و افزود: جمهوری اسلامی ضمن برخورداری از اشراف اطلاعاتی دقیق دارای موشک های نقطه زن با هدف یابی هایی دقیق و بدون خطاست.

 

وی با اشاره به قدرت روز افزون ایران در منطقه تأکید کرد: جمهوری اسلامی به دنبال توسعه طلبی در هیچ کشوری نبوده ، نیست و نخواهد بود چراکه نیازی ندارد اما آن جایی که کوچکترین ظلم را ببیند ورود پیدا می کند و تا آخر در کنار جبهه مقاومت اسلامی می ماند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران