فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان:

حمله جنایت‌کارانه آمریکا و متحدانش در سوریه ناکارآمد بود

حمله جنایت‌کارانه آمریکا و متحدانش در سوریه ناکارآمد بود
شناسه خبـر : ۱۵۱۰۸ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۸

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: برخی از جنگ‌هایی که دشمن راه می‌اندازد برای به رخ کشاندن تکنولوژی خود است تا کشورهای دیگر بخرند اما نتوانستند در سوریه ترس ایجاد کنند بلکه شکافی بین منافقین و ملت‌ها ایجاد شد.

به گزارش سفیر افلاک سردار مرتضی کشکولی با اشاره به حمله موشکی به سوریه با پرتاب بیش از 100 موشک گفت: برخی از جنگ‌هایی که دشمن راه می‌اندازد برای به رخ کشاندن تکنولوژی خود است تا کشورهای دیگر بخرند اما نتوانستند در سوریه ترس ایجاد کنند بلکه شکافی بین منافقین و ملت‌ها ایجاد شد و هر جا جبهه و دولتی وجود داشت در یک جبهه قرار گرفتند.

 

وی با بیان این که شبکه انقلابیون مجاهد و رزمنده که از رزمندگان عراق، سوریه ،لبنان و فلسطین در منطقه ایجادشده، شبکه بی‌نظیری است،گفت: دشمن نتوانست از شکست داعش جلوگیری کنند و انقلاب اسلامی نیز با ظرفیتی که تولید کرده سبب شکست دشمن در  عرصه میدانی و راهبردی شد.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با تأکید بر این که انقلاب اسلامی امروز در داخل و خارج پیشرفت‌های خوبی داشته است،اظهار داشت: در جنگ سخت و نرم پیروز بوده ایم چرا که جمهوری اسلامی قدرت نرمی را تولید کرده و بیش از 30سال است جنگ سخت جهان را تحت شعاع قرار داده و پیروزی ما در اثر کارکرد قدرت نرم و شهدا بوده است.

 

به گفته سردار کشکولی تیر دشمن از جنس سخت است و جنس ما از جنس نرم است و هر کاری می‌کنند تا در مقابله با انقلاب اسلامی بایستند اما دائماً شکست می‌خورند.

 

وی در بخش دیگر از سخنانش با اشاره به ضرورت اشتغال‌زایی و تقویت مراکز فرهنگی، ورزشی و تربیتی گفت: بایستی محلات آسیب‌پذیر را محرومیت‌زدایی و فعال کردن کارگاه‌های نیمه تعطیل و گسترش جلسات روشنگری و بصیرت افزایی و ایجاد مراکز فرهنگی و توسعه‌ای و توسعه مراکز ورزشی، جاذبه‌های طبیعی با توجه به سرمایه و نعمت زیاد را در دستور کار قرار دهیم.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) با ابراز اینکه نقد باید همراه بابیان خوبی‌ها، ضعف‌ها، راهکارها و پرهیز از تفرقه و سیاه نمایی و...بیان شود، تصریح کرد: پیشرفت کشور مربوط به یک جناح و باند نیست، پول این دولت از نظام آمده و هر دولتی که آمده کارکرده، پیشرفت‌های جمهوری اسلامی را بیان و تبلیغ می‌کند.     

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران