معاون فرماندار بروجرد:

8 کمپ ترک اعتیاد در بروجرد پلمپ شد

8 کمپ ترک اعتیاد در بروجرد پلمپ شد
شناسه خبـر : ۱۵۰۸۸ یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹

معاون فرماندار بروجرد گفت: هشت کمپ ترک اعتیاد در بروجرد که فاقد شرایط لازم بودند پلمپ شدند.

"احمد گودرزیان" معاون فرماندار بروجرد در گفت و گو باسفیر افلاک  گفت: در بروجرد 21 کمپ ترک اعتیاد فعال بودند که از این تعداد هفت کمپ دارای مجوز و شرایط مناسب بودند.

 

وی اضافه کرد: همچنین 6 کمپ ترک اعتیاد در حال دریافت مجوز هستند و طی بررسی های به عمل آمده این کمپ ها از نظر بهداشتی و شرایط لازم مناسب بوده و به زودی مجوز این کمپ ها صادر خواهد شد.

 

گودرزیان اظهار داشت: چند روز پیش هشت کمپ غیر مجاز در بروجرد پلمپ شد و این کمپ ها پارامترهای مورد نیاز را در راستای ارائه خدمات برای ترک اعتیاد معتادین نداشتند و با همکاری دستگاه های مربوطه این کمپ ها تعطیل شد.

 

به گفته وی تعداد کمپ های مجاز بروجرد به 13 کمپ افزایش می یابد و این کمپ ها موظف هستند خدمات مورد نیاز را به افراد ارائه داده و وجود یک روانپزشک در هر یک از کمپ ها ضروری است.

 

معاون فرماندار بروجرد تصریح کرد: در بروجرد تنها یک کمپ ترک اعتیاد بانوان دایر است که دارای مشکلاتی است و تلاش شد تا این مشکلات برطرف شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران