سرپرست معاونت عمرانی استانداری لرستان خبر داد:

کلنگ‌زنی دو دهانه پل دائم روی خرم‌رود/ سبک‌سازی در طراحی هندسی پل‌ها

کلنگ‌زنی دو دهانه پل دائم روی خرم‌رود/ سبک‌سازی در طراحی هندسی پل‌ها
شناسه خبـر : ۱۵۰۲۳ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از کلنگ‌زنی دو دهانه پل دائم روی خرم رود خبر داد.

به گزارش سفیر افلاک رضا آریایی در حاشیه جلسه شورای ترافیک استان اظهار کرد: در این جلسه مشکلات راه دسترسی به ترمینال برون‌شهری خرم‌آباد مورد بحث قرار گرفت و در خصوص اصلاح هندسی راه دسترسی از بلوار شصت متری به ترمینال برون‌شهری خرم‌آباد تصمیم‌گیری لازم به عمل آمد.  

 

وی با بیان اینکه طرح تهیه شده توسط شهرداری خرم‌آباد مورد بحث و بررسی و تصویب اعضا قرار گرفت، افزود: همچنین مقرر شد راه ورودی به ترمینال تعریض و نسبت به نصب چراغ راهنمایی در این محل اقدام شود.  

 

آریایی خاطرنشان کرد: شهرداری خرم‌آباد نیز متعهد شد ظرف مدت حداکثر بیست روز نسبت به انجام اصلاحات هندسی موردنظر اقدام کند.  

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با اشاره به اینکه نتیجه مطالعات مشاور ترافیک در خصوص جانمایی محل احداث دو دهانه پل‌های دائم بر روی رودخانه خرم‌آباد مطرح شد و بعد از بحث و بررسی مورد تصویب اعضا قرار گرفت، گفت: در این جلسه مقرر شد که مشاور سازه‌ای پل‌های دوقلوی خرم‌آباد حداکثر تا پایان فروردین نسبت به تهیه نقشه‌های اجرایی برای شروع عملیات احداث پل‌های دائم اقدام کند.  

 

وی بیان کرد: در اولین هفته اردیبهشت کلنگ شروع عملیات اجرای دو دهانه پل دائم بر روی رودخانه خرم‌آباد بر زمین زده خواهد شد.  

 

آریایی با بیان اینکه در این جلسه بر سبک‌سازی و زیبایی در طراحی هندسی پل‌ها تأکید شد، ادامه داد: اعتبار این پروژه به‌صورت مشترک توسط استانداری لرستان و شهرداری خرم‌آباد تأمین خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: ایسنا

ارسال نظر

5 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران