استاندار لرستان مطرح کرد؛

انحراف پروژه زیرگذر «بهارستان» خرم‌آباد از برنامه زمان‌بندی‌شده

انحراف پروژه زیرگذر «بهارستان» خرم‌آباد از برنامه زمان‌بندی‌شده
شناسه خبـر : ۱۵۰۰۹ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱

استاندار لرستان از انحراف پروژه زیرگذر «بهارستان» خرم‌آباد از برنامه زمان‌بندی‌شده آن خبر داد.

به گزارش سفیر افلاک سید موسی خادمی در بازدید از محل پل دانشگاه لرستان اظهار داشت: طرح پیشنهادی مشاور علاوه بر برآورد هزینه‌ها و هدفمندی این پروژه مهم‌ترین بخش آن امکان‌پذیری اجرای پروژه است، بنابراین با در نظر گرفتن شعاع طرح و امکان تملک زمین‌های اطراف باید بررسی و مورد ارزیابی بیشتری قرار گیرد.

 

وی بابیان اینکه تأکید مشاور بر اجرای تقاطع غیره مسطح است، افزود: هزینه اجرای طرح با مشارکت دانشگاه لرستان، علوم پزشکی و پیام نور انجام خواهد گرفت.

 

استاندار لرستان بیان داشت: ظرف مدت ۱۰ روز مطالعات و ارزیابی این طرح انجام گیرد.

 

خادمی همچنین در ادامه از پل‌های داخل شهر خرم‌آباد بازدید کرد و با اشاره به احداث پل‌ جدید «خرم‌رود» گفت: در صورت مشخص شدن نقطه نهایی اجرای پل از طرف شورای ترافیک، مشاور طرح مطالعاتی را ظرف مدت دو هفته و تا آخر فروردین طرح مطالعاتی را به‌صورت کامل آماده کند.

 

وی بابیان اینکه بعد از تعیین نوع سازه و برآورد هزینه اگر پیمانکاری حاضر شد بدون توقف برای اعتبار کار خود را آغاز کرده و در اولویت قرار دهد، ادامه داد: در این صورت می‌توان طرح ترک تشریفات را تائید کرد.

 

استاندار لرستان زیباسازی را از مهم‌ترین گزینه‌های موردنظر این طرح دانست و اظهار داشت: این پروژه نمادی از معماری و زیبایی شهر است برای همین باید به نحو احسن انجام شود.

 

خادمی تأکید کرد: جنبه‌های ترافیکی و محاسبات لازم در نظر گرفته شود.

 

وی همچنین در ادامه از پروژه زیرگذر بهارستان بازدید کرد و پیمانکار طرح با اشاره به این پروژه بیان داشت: در صورت حل شدن مشکل معارضین و دیگر موانع، برنامه زمان‌بندی شش‌ماهه این زیرگذر را ارائه خواهیم داد.

 

خادمی نیز با اشاره به صحبت‌های پیمانکار اظهار داشت: این پروژه تاکنون ۲۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که از برنامه زمان‌بندی ارائه‌شده انحراف دارد.

 

وی ادامه داد: هر آنچه مربوط به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط است را حل خواهیم کرد اما پیمانکار پروژه، برنامه زمان‌بندی خود را طی چند روز آینده با در نظر گرفتن تمام جوانب تحویل دهد.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: مهر

ارسال نظر

8 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران