رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

120میلیارد تومان تجهیزات پزشکی درقبال طرح تحول به لرستان تزریق شد/طلب 260میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از بیمه ها

120میلیارد تومان تجهیزات پزشکی درقبال طرح تحول به لرستان تزریق شد/طلب 260میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از بیمه ها
شناسه خبـر : ۱۴۸۴۷ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:طلب دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیمه ها ،260میلیارد تومان است.

به گزارش سفیر افلاک،کوروش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به تمهیدات نوروزی دانشگاه اظهار داشت:اکیپ های نظارتی وبهداشتی در استان تشکیل شد که در بحث کنترل بهداشت محیط و نظارت مستقیم بر  بهداشت رستوران های بین راهی ورود جدی پیدا کردیم.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی شده درتعطیلات نوروز امسال رشد30درصدی مسافر نوروزی در استان داشته باشیم بیان کرد:تامینم سلامت مسافرین نوروزی یکی از اولویت های مهم ما در استان است که این خود در افزایش اقامت مسافرین در استان به نوعی تاثیر دارد.

ساکی با تاکید براینکه در محورهای مواصلاتی هم تمهیدات بهداشتی ودرمانی اندیشیده شده است افزود:اورژانس جاده ای،دوبالگرد هوایی و دو اتوبوس آمبولانس برای خدمات رسانی به مردم خصوصا مسافرین نوروزی آماده خدمات رسانی هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان درپاسخ به این سوال که اتفاقات تلخ وشیرین سال96دانشگاه علوم پزشکی لرستان به چه شکل بوده یادآور شد:درحوزه ساخت وساز عمرانی اتافات خوبی افتاد به طوری که یکصد هزار متر مربع فضای بهداشتی در استان ساخته یا درحال احداث است.

وی عنوان کرد:برنامه اجرایی شدن اضافه شدن یک هزار تخت بیمارستانی به مراکز درمانی وبیمارستانی استان اتفاق مهمی بود که رخ داد.

این مسئول با بیان اینکه درقالب طرح تحول سلامت دراستان اتفاقات خوبی افتاد یادآورشد:توسعه فضاهای اورژانس و بخش های ویژه بیمارستانی فقط بخشی از خدمات مهم این طرح در استان است که انجام شد.

وی خاطر نشان کرد:تجهیزات پزشکی به ارزش 120میلیارد تومان بر اساس طرح تحول سلامت وارد استان شد.

وی با اشاره به اتفاق تلخ حوزه بهداشت ودرمان ونارضایتی از عدم پرداخت طلب از بیمه ها عنوان کرد:مبلغی بالغ بر 260میلیارد تومان از بیمه ها ما در استان طلب داریم که این مسئله باعث نارضایتی در پرسنل،پزشکان وپرستارها شده است که امیدواریم در سال 97بخشی از این مطالبات پرداخت شود.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

1 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران