معاون استانداری لرستان خبر داد؛

اسکان 20هزار مهمان نوروزی در خرم آباد

اسکان 20هزار مهمان نوروزی در خرم آباد
شناسه خبـر : ۱۴۷۸۷ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳

معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت:طبق آمارها شب پنجشنبه دوم فروردين ماه برای اولین بار از 20 هزار گردشگر و مهمان نوروزی در مراکز و کمپ های اقامتی عمومی خرم آباد پذیرایی شده است.

به گزارش سفیر افلاک معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان در دیدار نوروزی با شهردار خرم آباد و معاونین گفت:طبق آمارها شب پنجشنبه دوم فروردين ماه برای اولین بار از بیست هزار گردشگر و مهمان نوروزی در مراکز و کمپ های اقامتی عمومی خرم آباد پذیرایی شده است که بار اصلی آن بر دوش مجموعه شهرداری بوده است.

 

وی افزود: حضور مهمانان نوروزی در شب گذشته به حدی بود که  مدیریت ارشد استان نیز مستقيما به بحث خدمات رسانی ورود پیدا کرد و علاوه بر  ستادهای اسکان و کمپهای اقامتی ، درب سالنهایی چون نمايشگاه بین المللی ، شهيد چاغروند و برخی سالنهای ورزشی نیز به روی مسافرین گشوده شد.

 

خجسته پور با تقدیر از خدمات و اقدامات ستاد نوروزی شهرداری خرم آباد تصریح کرد:خوشبختانه شهرداری با تمام وجود پای کار  است و علاوه بر خدمات اقامتی، برنامه های مفرح  فرهنگی هنري آن تاثیر به سزایی در رضایت گردشگران و مهمانان و کاهش عصبیت و خشونت در این ایام داشته است.

 

وی با دعوت از همه دستگاهها، فعالین رسانه ای و مجازی و شهروندان برای کمک به نهضت خدمات رسانی به مهمانان تاکید کرد : متاسفانه برخی افراد فقط نیمه خالی لیوان را می بینند و نقاط مثبت کارهای انجام شده را ناديده می گیرند ، در حالی که الان ديگر زمان انتقاد کردن نیست ، بلکه زمان کمک کردن و تعامل و همکاری است.

 

این مسئول با اشاره به افزايش روزافزون حضور مهمانان نوروزی و گردشگران در خرم آباد گفت: خوشبختانه با خدمات انجام شده در سالهای اخیر و با توجه به ظرفیت ها و جاذبه های تاریخی و طبیعی موجود، آرمان تبدیل خرم آباد به مقصد گردشگری  به سرعت در حال تحقق یافتن است هر چند هنوز با کمبود زیر ساختهای لازم مانند هتل ها و مهمانپذیرهای مناسب روبرو هستیم که حل آن همت مسئولین را می طلبد.

 

خجسته پور در پایان با اشاره تاثير حضور گردشگران و مهمانان نوروزی در رونق بازار و ورود پول و سرمایه به شهرها اظهار داشت: متاسفانه در ایام منتهی به پایان سال اکثر کسبه و بازاریان خرم آباد قبل از کارکنان ادارات کار خود را تعطیل می کنند در حالی که در ديگر شهرها از جمله شهرهای بزرگ عکس این موضوع صادق است که لازم است که برای حل این مسئله تدابیری اندیشیده شود.  

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران