نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس:

مردم استان های ایلام و لرستان از خدمات بیمارستان امام(ره) پلدختر استفاده می کنند

مردم استان های ایلام و لرستان از خدمات بیمارستان امام(ره) پلدختر استفاده می کنند
شناسه خبـر : ۱۴۷۲۸ شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲

نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس گفت: شهرستان پلدختر با توجه به ترازیتی بودن و افزایش مراجعه کنندگان به بیمارستان امام(ره) شهرستان از رومشکان،درهشهر و کوهدشت، دستگاه سی تی اسکن افتتاح شد. 

به گزارش سفیر افلاک،سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس در گفت وگو با خبرنگار بیان روز  اظهار داشت: نصب و راه اندازی دستگاه "سی تی اسکن"از مطالبات جدی مردم پلدختر بود که امروز در آستانه سال نو این دستگاه افتتاح شد.

 

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس ادامه داد:این دستگاه طی یک یا دوسال با وجود اینکه خریداری شده ولی چون مکان مناسبی نداشتیم واورژانس هم نیز تخریب شد ،راه اندازی صورت نگرفته است.

 

 وی بیان کرد:با مساعدت و پیگیری دکتر ساکی ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان و دکتر بابایی رئیس شبکه بهداشت و درمان شاهد تحقق این مطالبه در شهرستان هستیم.

 

نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس افزود:ساخت، توسعه اورژانس و افزایش تخت های بستری بیمارستان امام(ره) پلدختر از مطالبات مردم پلدختر ومعمولان است.

 

وی بیان کرد:بیمارستانی که در ابتدا 65تختخوابه بود ولی با ظرفیت 25تختخواب افتتاح شد.

 

کاظمی عنوان کرد: امیدواریم با افتتاح این بخش ها و افزایش ظرفیت فیزیکی بتوانیم بیمارستان را به ظرفیت واقعی خودش برسانیم.

  

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران