نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس:

طرح اعاده اموال نامشروع از مطالبات مهم مردم برای شفاف سازی است

طرح اعاده اموال نامشروع از مطالبات مهم مردم برای شفاف سازی است
شناسه خبـر : ۱۴۶۴۶ یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶

 نایب‌رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت:طراح اعاده اموال نامشروع از مطالبات مردم برای شفاف سازی در وضعیت معیشتی مسئولان است.

به گزارش سفیر افلاک سیدحمیدرضا کاظمی نایب‌رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی درگفت وگو با خبرنگار  بیان روز با بیان اینکه طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، بازتاب خواسته مردمی است  اظهار داشت:طرحی با عنوان اعاده اموال و دارایی‌های مسئولان برای مقابله با سوءاستفاده از مقام وموقعیت و نیز فساد است.

 

کاظمی عنوان کرد: پرونده‌های فساد اقتصادی که در برخی دستگاه‌ها مطرح می‌شود، ارائه چنین طرحی در مجموع خوب است.

 

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس ادامه داد: : این طرح به کنترل و نظارت بیشتر نسبت به فعالیت‌های اقتصادی مسئولان در کشور منجر می‌شود.

 

وی یادآورشد: طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در حوزه مسائل داخلی کشور، طرحی مهمی محسوب می‌شود.

 

کاظمی تاکید کرد:همانطور که رهبر معظم انقلاب بر مقابله به فساد تاکید کرده اند ،مسئولان هم این رهنمود را بایستی نصب العین قرار دهند.

 

وی خاطر نشان کرد:این طرح در کمیسیون شوراها به عنوان بک کمیسیون فرعی بررسی خواهد شد.

 

نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس یادآورشد: در شرایط موجود، مقابله با فساد و سوء‌استفاده‌های شغلی، به مطالبه اجتماعی تبدیل شده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

3 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران