مدیرعامل شرکت گاز لرستان:

پروژه گازرسانی به «درب گنبد» سال ۹۷ بهره‌برداری می‌شود

پروژه گازرسانی به «درب گنبد» سال ۹۷ بهره‌برداری می‌شود
شناسه خبـر : ۱۴۵۱۹ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: طرح گازرسانی به شهر درب گنبد بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش سفیر افلاک غلامرضا لطفعلیان با اشاره به اینکه در حال حاضر طرح گازرسانی به شهر درب گنبد در حال اجراست، اظهار داشت: این طرح هم اکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

وی افزود: گازرسانی به این شهر اواسط سال جاری آغاز شده و هم اکنون شبکه توزیع شهری رو به اتمام است و اجرای خطوط انتقال و تغذیه و نصب ایستگاه های تقلیل فشار نیز مراحل بعدی کار است و امید می رود کار با همین سرعت انجام شده و تا پایان سال آینده گاز به شهر «درب گنبد» برسد.

 

مدیرعامل شرکت گاز لرستان خاطرنشان کرد: برای تکمیل طرح گازرسانی به این شهر بیش از ۱۰ کیلومتر شبکه توزیع اجرا و حدود ۲ کیلومتر خطوط انتقال و تغذیه نیز اجرا خواهد شد.

 

لطفعلیان یادآور شد: ۲ ایستگاه تقلیل فشار گاز نصب خواهد شد و ۴۱۹ انشعاب نیز در تکمیل طرح گازرسانی این شهرستان در نظر گرفته شده است.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه هزینه پیش بینی شده برای گازرسانی به شهر «درب گنبد» بیش از ۳۰ میلیارد ریال است که از منابع داخلی وزارت نفت تامین می شود، افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهر، گازرسانی به «درب گنبد» مشکلات خاص خود را داشت، به همین دلیل گازرسانی به این شهر مستلزم اجرای خط سراسری ششم بود.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: مهر

ارسال نظر

3 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران