مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سلسله خبر داد:

اجرای بزرگ‌ترین پروژه ماهیان سردابی کشور در سلسله

اجرای بزرگ‌ترین پروژه ماهیان سردابی کشور در سلسله
شناسه خبـر : ۱۴۳۵۷ شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سلسله گفت: بزرگ‌ترین پروژه ماهیان سردابی کشوری در حال عملیاتی شدن است. 

به گزارش سفیر افلاک سهراب الهیاری اظهار کرد بزرگ‌ترین طرح ماهیان سردابی دوآب در مقیاس کشوری در حال اجرای تولید و پرورش ماهیان سردابی در (دوآب) شهرستان سلسله در بخش شیلات با ظرفیت سالانه ۲۵۰۰ تن و مساحت کلی ۱۱ هکتار و مساحت مفید 3.3 هکتار در حال انجام است. 

 

 وی افزود: این طرح با اشتغال‌زایی مستقیم ۱۴۰ نفر و غیرمستقیم ۲۸۰ نفر و هزینه انجام‌شده زیرساخت  ۳۸۰۰۰ میلیون ریال یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین پروژه‌های تولیدی ماهیان سردابی در استان و کشور است.   
 
 
الهیاری خاطرنشان کرد: با توجه به پتانسیل و ظرفیت‌های بالقوه سلسله در راستای تولید ماهیان سردابی امید می‌رود با بهره‌برداری از این پروژه عظیم گامی مهم و اساسی در خصوص تولید و اشتغال‌زایی و همچنین اقتصاد پایدار شهرستان برداشته شود.
   
 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سلسله تصریح کرد: همواره در این راه تلاش‌های مسئولانه و مجدانه فرماندار شهرستان مهندس فلاح نژاد قطعاً راهگشا بوده و قطعاً با به ثمر نشستن این پروژه مهم‌ترین مطالبه جوانان این شهرستان به سرانجام خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: ایسنا

ارسال نظر

9 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران