رئیس شورای شهر خرم‌آباد خبر داد؛

تعاونی‌های مسافربری به پایانه برون استانی تا پایان امسال انتقال می یابند

تعاونی‌های مسافربری به پایانه برون استانی تا پایان امسال انتقال می یابند
شناسه خبـر : ۱۴۳۲۹ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷

رئیس شورای شهر خرم‌آباد گفت: تمامی تعاونی‌های مسافربری خرم‌آباد تا پایان سال به پایانه برون استانی این شهر منتقل می‌شوند.

به گزارش سفیر افلاک  اردشیر دریکوند گفت: یکی از مشکلات مهم شهر خرم‌آباد وجودتعاونی‌های مسافربری در منطقه پر رفت‌و آمد شریعتی بوده که باعث ترافیک سنگین در این نقطه از شهر می‌شود.

وی اظهار کرد: در همین راستا شورای اسلامی خرم‌آباد جلسات متعددی برای انتقال تعاونی‌های مسافربری به پایانه برون استانی شهر برگزار کرده است.

رئیس شورای اسلامی خرم‌آباد گفت: در آخرین جلسه برگزار شده با مدیران تعاونی‌ها ایراداتی مانند مکان نامناسب پایانه، بحث ترافیک و راه‌های اتصالی را مطرح کردند.

دریکوند بیان کرد: شورای اسلامی خرم‌آباد تمام مشکلات مطرح شده را قبول کرد و قول داد با تشکیل کارگروهی متشکل از شهرداری، فرمانداری و راهداری نقص‌های موجود را ظرف ۱۰ روز آینده برطرف کند.

وی افزود: با برطرف شدن ایرادات موجود طی ۱۰ روز آینده به احتمال زیاد تمام تعاونی‌های مسافربری تا قبل از عید به پایانه برون استانی خرم آباد منتقل خواهند شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران