مدیر آموزش وپرورش پلدختر:

آموزش دهندگان باید سواد آموزان با علم فناوری و رسانه ای آشنا کنند

آموزش دهندگان باید سواد آموزان با علم فناوری و رسانه ای آشنا کنند
شناسه خبـر : ۱۴۲۲۳ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸

مدیر آموزش وپرورش پلدختر گفت:آموزش دهندگان نسبت به آموزش علم به روز در حوزه فناوری و رسانه ای تلاش کنند.

به گزارش سفیر افلاک ،جلسه توجيهي طرح خواندن با خانواده با حضور سرپرست آموزش و پرورش ،سرپرست اداره سواد آموزی ،کارشناسان و آموزش دهندگان دوره انتقال سواد آموزی در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش پلدختر برگزار گرديد.

 
شاهمرادی سرپرست آموزش و پرورش پلدختر در این جلسه با بیان اینکه خانواده مهمترین رکن تربیتی جامعه محسوب می شود اظهار داشت:دانش وآگاهی اعضای خانواده ضمن اینکه ثبات و قوام این نهاد ارزشمند را تثبیت می کند.
 
 
وی بیان کرد:بلکه والدین را قادر می سازد تا به شکل موثر و مفید در محیط های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و آموزشی با وجود تکنولوژی های جدید و پیچیده ، زندگی مطلوب و مناسبی را برای اعضای خانواده خود فراهم آورد.
 
 
مدیر آموزش وپرورش پلدختر افزود:از این رو سواد آموزی شهرستان با احساس مسئولیت، اجرای مطلوب این طرح را در میان اعضای خانواده های سواد آموزان پی می گیرد.
 
 
شاهمرادی تصریح کرد: با ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان خانواده ها ، به ارتقای سطح آگاهی و مهارت های ضروری زندگی اعضای خانواده ها به ویژه والدین عزیز این جامعه کمک نماید.
 
 
وی به بیان نقش مهارت های زندگی و تاثیر آن بر خانواده و جامعه اشاره کرد و گفت :اموزش دهندگان علاوه بر اموزش کتب مورد نظر مهارت های زندگی ،سواد ارتباطی و رسانه ایی را باتوجه به پیشرفت تکنولوژی های جدید به سواد اموزان اموزش بدهند.
 
 
وی افزود:آموزش دهندگان باید سواد آموزان را به علم روز فناوری ،داشتن سواد رسانه ای ،عاطفی،ارتباطی و رایانه ای آشنا سازند.
 
 
در ادامه جلسه عزیزی سرپرست اداره سوادآموزی و کارشناسان سواد آموزی به تشریح طرح خواندن با خانواده و نحوه برگزاری و زمان آزمون پرداختند.
 

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

ارسال نظر

5 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران