سرپرست آموزش وپرورش پلدختر:

آمادگی 14 آموزشگاه پلدختر برای اسکان مسافران نوروزی

آمادگی 14 آموزشگاه پلدختر برای اسکان مسافران نوروزی
شناسه خبـر : ۱۴۲۲۲ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷

سرپرست آموزش وپرورش پلدختر گفت:تعداد 14آموزشگاه برای اسکان مسافرین نوروزی و فرهنگیان جهت اسکان در ایام تعطیلات نوروز در شهرستان فراهم شده است.

به گزارش سفیر افلاک،شاهمرادی سرپرست آموزش وپرورش با اشاره به اینکه آموزش وپرورش تدابیر لازم را برای اسکان مسافرین و فرهنگیان در ایام تعطیلات عید نوروز اندیشیده است اظهار داشت:در ایام نوروز،آموزش و پرورش شهرستان جهت اسکان مسافرین نوروزی،113 اتاق در قالب 14آموزشگاه را در نظر گرفته است.

 
وی بیان کرد:این آموزشگاه ها که شامل 41اتاق در گروه الف و 72اتاق در گروه ب می باشند.
 
 
وی با بیان اینکه گروه های بازدیدی جهت بازدید از پایگاه های اسکان تعیین شده استادامه داد:با بازدید از مدارس می توانیم نسبت به شناسایی و رفع مشکلات موجود در مدارس اقدام کنیم تا در آستانه تعطیلات نوروزی با مشکلی مواجه نشویم.
 
 
سرپرست آموزش وپرورش پلدختر افزود:با بازرسی از همه مدارس مجری طرح اسکان ،نیاز های مدارس مجری طرح مورد بررسی و پیگیری خواهدگرفت.
 
 
 
وی بر تقسیم وظایف و برنامه ریزی جهت بازدید از پایگاه های اسکان نوروزی تاکید کرد و افزود:تمام امکانات و نیروهای مورد نیاز اجرای طرح اسکان در شهرستان برنامه ریزی شده تا بتوانیم بهتر به مسافرین خدمات رسانی کنیم.
 
 

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

ارسال نظر

7 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران