معاون فرماندار بروجرد:

سه دفتر نمایندگی تاکسی اینترنتی در بروجرد مجوز فعالیت دریافت کردند

سه دفتر نمایندگی تاکسی اینترنتی در بروجرد مجوز فعالیت دریافت کردند
شناسه خبـر : ۱۴۱۲۶ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱

معاون فرماندار بروجرد گفت: در بروجرد هفت دفتر نمایندگی متقاضی فعالیت تاکسی اینترنتی بودند که از این تعداد فقط سه دفتر مجوز فعالیت دریافت کرده و مابقی مراحل قانونی را برای فعالیت طی می کنند.

به گزارش سفیر افلاک"احمدگودرزیان" معاون فرماندار بروجرد با اشاره به فعالیت تاکسی های اینترنتی در بروجرد گفت: فعالیت تاکسی های اینترنتی در کل کشور منع قانونی ندارد اما ضروری است تا فعالیت این تاکسی ها در هر شهرستان طبق ضوابط و شرایط در نظر گرفته تطبیق داده شوند.

 

وی اضافه کرد: با توجه به این که فعالیت این تاکسی ها در بروجرد آغاز شده در ابتدا جلسه ای با متولیان فعالیت آنها برگزار شد و طبق مصوبه این جلسه قرار شد تا طبق شرایط تعیین شده برای آنها البته زیر نظر سازمان حمل و نقل و مسافربری فعالیت داشته باشند.

 

گودرزیان اظهار داشت: از هفت دفتر متقاضی این برنامه تا کنون سه دفتر که دارای شرایط لازم بوده پس از استعلام های مختلف، فعالیت خود را آغاز کرده اند و مابقی دفاتر هم در مرحله روند استعلام و شرایط هستند.

 

به گفته وی هر یک از دفاتر موجود در بروجرد تا زمانی که استعلام و پیگیری و شرایط را انجام ندهند و شرایط لازم را برای فعالیت نداشته باشند، اجازه فعالیت به آنها داده نمی شود.

 

معاون فرماندار بروجرد تصریح کرد: فعالیت تاکسی اینترنتی با داشتن مجوز منعی ندارد و این تاکسی ها مدتی است که در بروجرد فعالیت می کنند و از ابتدای کار با هزینه ای کمتر مسافران را جابجا می کنند.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

9 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران