مدیر کل شرکت گاز لرستان:

شهرستان بروجرد اولین شهرستان سبز استان لرستان معرفی می شود

شهرستان بروجرد اولین شهرستان سبز استان لرستان معرفی می شود
شناسه خبـر : ۱۴۰۷۷ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷

مدیر کل شرکت گاز لرستان گفت: شهرستان بروجرد اولین شهرستان سبز استان در راستای برخورداری از گاز و انرژی پاک معرفی می شود.

به گزارش سفیر افلاک " لطف علیان" مدیر شرکت گاز لرستان عصر پنج شنبه در افتتاح گازرسانی به چهار روستای بروجرد گفت: در حال حاضر بیش از 96 درصد شهرستان گازرسانی شده و شهرستان بروجرد به عنوان اولین شهرستان سبز استان در راستای برخورداری از گاز معرفی می شود.

 

 وی اضافه کرد: امروز گاز رسانی به این روستا  با هزینه ای بالغ بر35 میلیارد ریال افتتاح شد که گاز رسانی به روستاهای گندل گیران، هزار جریب،دهکرد و دودانگه است و در تلاش هستیم تا کل روستاها از نعمت گاز برخوردار باشند.

 

در ادامه حجت الاسلام حسن ترابی امام جمعه بروجرد گفت: 39 سال پیش ملت ایران به رهبری امام (ره) با مجاهدات و مبارزات خود توانستند انقلابی را به پیروزی برسانند که طومار حکومت ستمشاهی را در هم پیچاند و دست استعمارگران را از ایران اسلامی قطع کرد و این ملت به برکت انقلاب، خود را از یوغ بردگی سلطه گران نجات دادند.

 

وی اضافه کرد: سالها از پیروزی انقلاب می گذرد و ملت در آستانه چهل سالگی انقلاب است و انقلاب در این سالها فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشته و همچنان سروقامتانه ایستاده است  و علیرغم همه توطئه‌های های دشمنان، دولت جمهوری اسلامی که از ابتدا خدمت رسانی را در سرلوحه برنامه داشت با وجود همه مانع تراشی ها در عرصه خدمت رسانی به مردم خصوصا قشر روستایی توانسته قدم های مفیدی را بردارد.

 

به گفته وی شرایط امروز ایران با قبل از پیروزی متفاوت است به طوری که همه منابع این کشور در زمان حکومت پهلوی توسط قدرت های زورگوی دنیا به چپاول می رفت و کشور به تمام معنا در محرومیت بود و محرومیت در دوران طاغوت بیداد می کرد و شهرهای زیادی در محرومیت به سر می بردند اما در این سالها به برکت انقلاب،دولتمردان توانسته اند در حد امکانات بهترین خدمات را به مرم خصوصا اقشار محروم داشته باشند.

 

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: امروز روستاهای دورافتاده و صعب العبور همه زیرساخت های توسعه ایجاد شده و خدماتی که دولت به ملت ایران و روستاییان داشته خدمات قابل توجهی است.

 

حجت الاسلام ترابی تصریح کرد: خدماتی که دولت به مناطق مختلف کشور داشته این خدمات با همه کارشکنی دشمن در حد اعجاز است و در طول سال شاهد بهره برداری پروژهای مختلفی هستیم و در این ایام پروژه های خوبی افتتاح شد.

 

به گفته وی امروز بخش زیادی از روستاهای ما از نعمت گاز شهری برخوردار هستند که این خدمات دولت است البته مدیران تلاش دارند تا در عرصه خدمت رسانی خدمات بیشتری را ارائه دهند. به گفته وی شرکت گاز رسانی استان لرستان در گاز رسانی به روستا موفق عمل کرده است.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

5 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران