بیانیه و فراخوان کانون دانشگاهیان ایران اسلامی لرستان جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

بیانیه و فراخوان کانون دانشگاهیان ایران اسلامی لرستان جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
شناسه خبـر : ۱۴۰۶۳ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸

دانشگاهیان ایران اسلامی لرستان جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانیه و فراخوان کانون صادر کرد.

به گزارش سفیر افلاک شجره طیبه انقلاب اسلامی مردم ایران در حالی در آستانه چهل سالگی خود به برگ و بار مکرر نشسته است که هرچه طوفان، هرچه تحریم، هرچه بدخواهان دژخیم، خواسته و توانسته اند بر شاخ و برگ آن وزیده و بر  ریشه های قدسی آن نواخته اند.

 

بی تردید، شکوفایی، مانایی و پایایی این درخت تناور - که سالهاست بر سر مستضعفین عالم سایه گسترده و سرشاخه‌های آن سالهاست خار چشم امپریالیسم و صهیونیسم شده است، مرهون و مدیون گفتمان اصیل و الهی امام راحل(ره)، درایت حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله)، خون سرخ هزاران شهید آسمانی و مجاهدتهای ملت بصیر و انقلابی ایران ست.

 

بی شک، این مردم انقلابی به رغم همه رنج‌هایی که کشیده و احیاناً بی مهری‌هایی که دیده‌اند- با اعتماد قلبی به گفتمان اصیل انقلاب اسلامی و تفکیک کارنامه ضعیف و نامقبول برخی کارگزاران نظام از این گفتمان اصیل،در موعد خود با اتکا به اصل جمهوریت نظام تکلیف خادمان و سرنوشت خائنان به آرمانهای امام و انقلاب را  تعیین خواهند کرد.

 

به امید چنین روزهای روشن تری، کانون دانشگاهیان ایران اسلامی شاخه لرستان، ضمن اعلام حضور تمام اعضای‌ خود، عموم مردم آگاه، فرهیخته و آزاده ی ایران بزرگ را به حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال فرا می‌خواند.‌ ‌ کانون دانشگاهیان ایران اسلامی لرستان (۲۰بهمن ۱۳۹۶)

انتهای پیام/

منبع خبر: فارس

ارسال نظر

4 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران