مردم بروجرد آماده حضور در راهپیمایی 22 بهمن/ روزی برای نمایش اتحاد و اقتدار

مردم بروجرد آماده حضور در راهپیمایی 22 بهمن/ روزی برای نمایش اتحاد و اقتدار
شناسه خبـر : ۱۴۰۵۷ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۹

فردا روز بزرگ 22 بهمن است، روزی که همه مردم با اتحاد و حضور در راهپیمایی بار دیگر اقتدا را به همه دنیا نشان می دهند.

به گزارش سفیر افلاک 39 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می گذرد، روزی که هیچگاه فراموش نخواهد شد، 22 بهمن همان روزی که معجزه قرن رخ داد و مردم ایران متحد به رهبری امام(ره) توانستند رژیم ستمشاهی پهلوی را سرنگون کنند و سرانجام انقلاب اسلامی ایران به پیروزی برسد.

 

یادمان نرفته برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران جوانان زیادی تا پای جان ایستادند، خون های زیادی ریخته شد و جوانانی به شهادت رسیدند تا انقلاب به پیروزی برسد، 39 سال پیش بود که حلول فجر انقلاب اسلام ایران، طنین آزادگی و استقلال را به گوش همه دنیا رساند.

 

دشمنان که توان دیدن پیروزی انقلاب اسلامی ایران را نداشتند از بدو پیروزی این انقلاب تا کنون مدام به فکر توطئه ها و ترفندهای شیطانی هستند تا بتوانند به اهداف خود برسند چرا که پیروزی این انقلاب، الگویی برای سایر کشورها تبدیل شده و همین باعث شد تا امروز با گذشت حدود چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران دشمنان همواره در پی رسیدن به اهداف خود، لحظه ای بیکار نباشند.

 

Image result for ‫راهپیمایی 22 بهمن‬‎

 

چند وقتی از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نگذشته بود که جنگ تحمیلی رژیم بعثی عراق بر علیه ایران آغاز شد، همان جنگی که با حمایت همه جانبه قدرت های زورگوی دنیا آغاز شد و تلاش داشتند تا این نظام نوپا را از بین ببرند اما با لطف خدا، رهبری امام(ره) و حضور ایثارگرانه و فداکارانه جوانان این مرز و بوم پس از 8 سال موفق شدند دشمن را شکت دهند و بار دیگر اقتدار و اتحاد را به دنیا نشان دهند.

 

گرچه در طول این سالها دشمنان از هر راهی برای ضربه زدن وارد شده و در طول سال های اخیر انواعی از فتنه ها را طراحی کرده تا با استفاده از مزدوران داخلی بتوانند به اهداف خود برسند اما هر بار ملت ایران با حضور خود بساط فتنه گران را جمع کرده و به آنها نشان داده اند که تا پای جان در دفاع از این نظام و انقلاب ایستاده اند.

 

فردا 22 بهمن است و مردم خود را برای حضور در این راهپیمایی بزرگ و با شکوه آماده کرده اند.

"ابراهیم معظمی" یکی از دانشجویان بروجردی در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: گرچه ما نسل جوان و دهه 70 انقلاب و دفاع مقدس را ندیده ایم و درک نکرده ایم اما همچنان با اتحاد در این راهپیمایی حضور خواهیم یافت و به دنیا نشان می دهیم همان راهی را ادامه خواهیم داد که سالها پیش امام(ره) برای ما ترسیم کرده است.

 

Related image

 

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران به راحتی به دست نیامده بلکه هزاران جوان برای این انقلاب جان خود را تقدیم کرده اند و امروز همه ما جوانان وظیفه داریم این انقلاب را حفظ و نگهداری کنیم و با حضور خود در صحنه و پشتیبانی از ولایت و رهبری همچنان این راه را تا آخرین نفس ادامه دهیم.

 

" علی کاووسی" یکی دیگر از شهروندان بروجردی افزود: وظیفه همه  است که در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند چرا که این انقلاب با اتحاد جوانان سالها پیش به پیروزی رسید و امروز با حضور خود به دنیا نشان می دهیم راه آنها را ادامه خواهیم داد.

 

وی اضافه کرد: چندی پیش که دشمن قصد داشت با اغتشاشات به اهداف خود برسد اما دیدیم که ملت ایران بار دیگر با حضور خود نقشه های دشمن را نقش بر آب کرد و فردا همه با هم بار دیگر نفرت خود را علیه آمریکا و استکبار فریاد می زنیم.

 

Image result for ‫راهپیمایی 22 بهمن‬‎

 

به گفته وی در این سال ها دشمن تلاش دارد تا با تحریم و فشار بتوانند به اهداف خود برسد اما ملت ایران هر بار پاسخی سخت و سیلی محکمی به دشمن زده اند و فردا در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر جواب دندان شکنی به دشمن می دهند و همچنان این راه را با جان و دل ادامه خواهند داد.

 

آری، فردا روز بزرگی است، فردا سالروز جشن بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی ایران است و همه مردم با اتحاد در این راهپیمایی شرکت می کنند و بار دیگر عزت، اقتدار و بزرگی را به نمایش می گذارند.

 

لازم به ذکر است که راهپمایی 22 بهمن فردا یکشنبه ساعت 10 صبح از میدان قیام به سمت میدان تختی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

9 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران