نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس:

استفاده از نیروی غیر بومی در مشاغل غیرتخصصی غیرمنطقی است

 استفاده از نیروی غیر بومی در مشاغل غیرتخصصی غیرمنطقی است
شناسه خبـر : ۱۳۸۰۷ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس گفت: متاسفانه گاهی اوقات حتی نیروی کار ساده و غیرمتخصص برای ادارات دولتی و غیردولتی دورود و ازنا به شکل سفارشی از سایر نقاط استان معرفی می شوند که اصلا قابل توجیه نیست.

به گزارش سفیر افلاک نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس گفت: بارها به مدیران ارشد استان و شهرستان های دورود و ازنا متذکر شده ام از به کارگیری نیروی انسانی غیر بومی در مشاغلی که فارغ التحصیلان دانشگاهی آنان در این دو شهرستان وجود دارند خودداری کنند.

 

کیانپور افزود: متاسفانه گاهی اوقات شاهد هستیم که حتی نیروی کار ساده و غیرمتخصص برای ادارات دولتی و غیردولتی دورود و ازنا به شکل سفارشی از سایر نقاط استان معرفی می شوند که اصلا قابل توجیه نیست.

 

این نماینده مجلس ادامه داد: هر چند امیدوارم در کشور شرائطی فراهم شود که همه افراد بیکار به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی صاحب شغل شوند اما در شرائطی که نرخ بیکاری شهرستان های دورود و ازنا دست کمی از سایر شهرهای کشور ندارد، استفاده از نیروی غیر بومی در مشاغل غیرتخصصی برای این دو شهرستان غیرمنطقی است.

 

کیانپور خاطر نشان کرد: در زمان استاندار پیشین استان این موضوع را به صراحت اعلام کرده ام و امروز نیز از آقای دکتر خادمی استاندار محترم استان می خواهم مانع از بکارگیری نیروی انسانی غیر بومی در شهرستان های دورود و ازنا شوند.

انتهای پیام/

منبع خبر: ازناخبر

ارسال نظر

6 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران