بیش از 370 نفر از روستاییان الیگودرز خدمات درمانی وبهداشتی دریافت کردند +تصویر

بیش از 370 نفر از روستاییان الیگودرز خدمات درمانی وبهداشتی دریافت کردند +تصویر
شناسه خبـر : ۱۳۶۶۸ یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰

دو تیم‌ بسیج جامعه پزشکی به‌وسیله یک  بالگرد به منطقه محروم پز الیگودرز و به بیش از 370 نفر از روستاییان شهرستان خدمات درمانی و آموزشی ارائه نمودند.

به گزارش سفیر افلاک با مساعدت کانون بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت  و پیگیریهای نماینده  الیگودرز در قالب طرح شهید رهنمون 2 تیم پزشکی به وسیله یک فروند بالگرد اورژانس هوایی استان لرستان به منطقه محروم و سخت گذر «پز »  الیگودرز اعزام شدند.

 

 این تیم های پزشکی شامل دو پزشک، پرستار، کار‌شناس مبارزه با بیماری‌ها ، کارشناس آزمایشگاه ، دارویار  به  همراه وسایل و تجهیزات پزشکی و تیم مامایی برای مراقبت از زنان باردار برای ارائه خدمات درمانی در ماموریتی یک روزه به این منطقه اعزام شدند.

 

تیم بسیج پزشکی به بیش از 150 نفر خدمات مستقیم درمان به  110 نفر خدمات پرستاری وبه بیش از  50 نفر خدمات آزمایشگاهی بصورت رایگان ارائه نمودند.

 

همچنین برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های واگیر و راه‌های پیشگیری از آن به‌صورت چهره به چهره توسط کار‌شناسان مربوطه انجام شد.

 

 انتهای پیام/

منبع خبر: هیجار

ارسال نظر

4 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران