عضو شورای شهر بروجرد:

بودجه شهرداری بروجرد 10 درصد افزایش یافت

بودجه شهرداری بروجرد 10 درصد افزایش یافت
شناسه خبـر : ۱۳۶۶۳ یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴

عضو شورای شهر بروجرد گفت: بودجه شهرداری بروجرد نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش یافت و بودجه سال گذشته شهرداری به صورت صد در صد محقق نشده است.

به گزارش سفیرافلاک "اشرف چگنی" عضو شورای شهر بروجرد گفت: امسال بودجه شهرداری بروجرد 10 درصد افزایش یافته اما بودجه بیشتری نیاز است تا بتوان با برنامه ریزی در جهت تحقق اهداف و برنامه های شهری تلاش کرد.

 

وی نیروهای مازاد شهرداری بروجرد را یکی از مهمترین مشکلات شهرداری برشمرد و افزود: در سنوات گذشته نیروهای زیادی در شهرداری جذب شده که هزینه های بیمه و حقوق این افراد مازاد سبب شده تا شهرداری برای سایر اقدامات در شهر با مشکل مالی مواجه شود.

 

چگنی اظهار داشت: یکی ار راه های برون رفت از مشکلات در شهرداری ایجاد درآمد پایدار بود که با 28 مغازه شهرداری بخشی از مشکلات مالی حل می شد اما این تعداد مغازه به عنوان بخشی از بدهی شهرداری به تامین اجتماعی تهاتر شد چرا که یکی از برنامه های اصلی تلاش برای پرداخت بدهی بود و هر چه میزان بدهی افزایش یابد جریمه آن هم سنگن تر می شود.

 

به گفته وی رکود در ساخت و ساز شهرداری را با مشکل مواجه کرده و با توجه به این که شهرداری نهادی است که همه درآمدش را خود تامین می کند، نیاز است شهروندان در پرداخت عوارض به شهرداری توجه جدی داشته باشند.

 

چگنی تصریح کرد: بودجه سال گذشته شهرداری بروجرد حدود 96 میلیارد تومان بوده که این میزان بودجه به صورت صد درصد محقق نشده و تا کنون بیش از 35 درصد این بودجه تحقق یافته است.

 

عضو شورای شهر بروجرد با اشاره به المان های شهری گفت: برخی از المان های شهری مناسب و در شان مردم این شهر نیست اما برای تغییر و تحول در این المانها بودجه و هزینه ای لازم است که این اقدامات صورت گیرد.

 

وی بیان کرد: برنامه ریزی های لازم صورت گرفته و تلاش داریم تا بتوانیم برخی از المان های شهری را متناسب شهرستان تغییر دهیم.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

2 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران