معاون فرماندار پلدختر:

کمبود پزشک در بیمارستان امام(ره) بیماران را گله مند کرد

کمبود پزشک در بیمارستان امام(ره) بیماران را گله مند کرد
شناسه خبـر : ۱۳۶۰۳ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳

معاون فرماندار پلدختر گفت: با توجه به افزایش تعداد مراجعین به بیمارستان امام(ره) ،کمبود پزشک بیماران را گلایه مند کرده است.

به گزارش سفیر افلاک،علیرضا ملکشاهی معاون فرماندار پلدختر در شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان پلدختر با اشاره به کمبود پزشک در این شهرستان اظهار داشت:متاسفانه کمبود پزشک در بیمارستان امام(ره) پلدختر باعث گلایه،تجمع بیماران و ایجاد مشکلاتی برای آنها شده است.

 

وی بیان کرد:با توجه به خدمات فراشهرستانی بیمارستان امام(ره) که علاوه بر پلدختر80هزار نفری به شهرهای مجوار هم از قبیل رومشکان خدمات رسانی می کند مشکل کمبود پزشک یک امر ناراحت کننده است.

 

معاون فرماندار پلدختر با بیان اینکه بیمارستان، درمانگاه و اورژانس شهرستان تنها یک پزشک دارند عنوان کرد:درصورتی‌که لازم است یک پزشک در درمانگاه و یک پزشک عمومی در اورژانس مشغول کار باشند این امر باعث گلایه بیماران شده است.

 

وی ادامه داد:وقتی یک بیمار تصادفی به بیمارستان این شهرستان مراجعه می‌کند به دلیل این‌که پزشک به این بیمار می‌رسد سایر بیماران مجبورند تا تمام شدن معاینه این بیمار روی صندلی معطل بمانند.

 

ملکشاهی توجه به مقوله سلامت را مهم دانست وگفت:پیگیری واجرای مصوبات شورای سلامت وامنیت غذایی شهرستان توسط متولیان امر بایستی به نحو شایسته انجام گیرد و برای به سرانجام رسیدن مصوبات باید از تمام پتانسیل‌های شهرستان به نحو شایسته استفاده شود.

 

معاون فرماندار پلدختر با تاکید براینکه ارتقای سطح سلامت و بهبود کیفیت زندگی آحاد مردم جامعه امری ضروری است اضافه کرد: از طریق اتخاذ تدابیر مناسب و نهادینه کردن سیاست‌گذاری و مدیریت در قلمرو سلامت با تشکیل شورای سلامت می شود این مسائل را دنبال کرد.

 

وی یادآورشد:امیدواریم سایر اعضای شورای سلامت شهرستان در این مقوله مهم به وظایف خود عمل کنند.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

ارسال نظر

1 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران