رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر:

بی انگیزگی پزشکان به دلیل عدم پرداخت کارانه

بی انگیزگی پزشکان به دلیل عدم پرداخت کارانه
شناسه خبـر : ۱۳۶۰۱ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶

رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:به دلیل مسائل ومشکلات مالی وبدهی هایی که شبکه به دستگاه خدمات رسان دارد ،فرماندار پلدختر را مطلع کرده ایم که اگر این ادارات با ما همکاری نکنند ،خدمات رسانی را تعطیل کنیم.

به گزارش سفیر افلاک،ناصربابایی رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان پلدختر با گلایه از اینکه حدود یک سال است که پزشکان ما کارانه دریافت نکرده اند اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود و عدم پرداخت کارانه موجب شده که هیچ پزشکی تمایل و رغبت به خدمت در این بیمارستان را نداشته باشد.

 

وی بیان با بیان اینکه اورژانس بیمارستان به شدت با کمبود پزشک مواجه است افزود: به ناچار و تحت هر شرایطی هرچند خلاف قانون پزشک بیمه روستایی در این بیمارستان طبابت کند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدخترافزود:شرایط طوری ده که پزشک توانایی ادامه کار وفعالیت را ندارد و امکان هم ندارد پزشکی را به اجبار وادار به فعالیت کرد.

 

بابایی با بیان اینکه شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دارای بدهی آب و برق است عنوان کرد:سعی کرده ایم که امسال تا جایی که امکان داشته باشد اعتبار کمی که می رسد به این موضوع اختصاص دهیم تا به تاخیر نیافتد زیرا این دستگاه های خدمات رسان براساس قانون برای پرداخت بدهی ها به شبکه بهداشت و درمان فشار وارد می کنند.

 

وی تصریح کرد:این فشار به حدی است که حتی در این رابطه به فرماندار نامه ای ارسال شد که اگر بنا است ادارات خدمات رسان با این شبکه همکاری نکنند خدمات رسانی نیز تعطیل می شود.

 

رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر خاطر نشان کرد:امیدواریم دیگر دستگاه های اجرایی هم در قبال سلامت همشهریان خود با شبکه بهداشت ودرمان شهرستان همکاری لازم را داشته باشند تا شاهد جامعه ای سالم باشم.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

ارسال نظر

6 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران