امنیت شاهزاده احمد از اولویت های مشترک پلیس پلدختر و دره‌شهر است

امنیت شاهزاده احمد از اولویت های مشترک پلیس پلدختر و دره‌شهر است
شناسه خبـر : ۱۳۵۱۵ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳

فرماندهان انتظامی شهرستان های درهشهر و پلدختر بر این دو شهرستان بر برقراری امنیت شاهزاده احمد در بخش ماژین را از اولویت های پلیس این دوشهرستان برشمردند. 

به گزارش سفیر افلاک،نشست تعاملی با حضور سرهنگ علیمحمدی فرمانده انتظامی دره شهر و سرهنگ عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر برگزار شد

فرمانده هان انتظامی دره شهر و پلدختر در نشست تعاملی با فرمانده،معاونین و روسای پلیس های تخصصی شهرستان پل دختر بر هم‌افزایی توان نیروهای انتظامی تاکید کردند.

 

سرهنگ مهرداد"علیمحمدی" فرمانده انتظامی درهشهر در حاشیه این نشست با تاکید بر اهمیت مقوله امنیت در جامعه اظهار داشت:برقراری امنیت کامل منطقه منوط به تعامل هر چه بیشتر بین شهرستان های همجوار می باشد.

 

 وی از اجرای طرح های مشترک امنیتی،ملی و غیره بین نیروهای انتظامی این دوشهرستان در مواقع لازم و کمک به امنیت و آرامش هر چه بیشتر منطقه خبرداد.

 

 فرمانده انتظامی درهشهر گفت:با توجه به حوادث  طبیعی اخیر(زلزله و غیره )و تحرکات افراد معاند، کنترل مبادی ورودی و خروجی هر دو شهرستان و  امداد رسانی  از اولویت های کاری نیروهای نظامی دو شهرستان می باشد.

 

سرهنگ عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر در حاشیه این نشست اظهار داشت:خوشبختانه تعامل و همجواری شهرستان های دره شهر و اندیمشک با پلدختر توانسته امنیت مناسب را در جهت جلوگیری از ورودافراد سارق به حوزه های استحفاظی ایجاد کند و کنترل آنها به شکل ملموس صورت گیرد.

 

وی با تاکید بر توسعه این همکاری و تعامل ها بیان کرد:یکی از ماموریت های مهم پیش رو بحث برقراری امنیت امام زاده شاه احمد در بخش ماژین می باشد،که همکاری و تعامل هر چه بیشتر هر دو شهرستان پلدختر و دره شهر را می طلبد.

 

در پایان فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرمانده انتظامی پلدختر و معاونان لوح سپاس ارسالی از سوی سردار فرماندهی انتظامی استان ایلام را در حضور کلیه کارکنان حاضر در نشست به شخص  سرهنگ عبدالوند فرمانده انتظامی شهرستان پل دختر اهدا کرد . 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران