فرمانده سپاه الیگودرز:

با همه فتنه گران به شدت برخورد می شود / اقتصاد مقاومتی تنها راه حل مشکلات کشور است

با همه فتنه گران به شدت برخورد می شود / اقتصاد مقاومتی تنها راه حل مشکلات کشور است
شناسه خبـر : ۱۳۴۴۵ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶

فرمانده سپاه الیگودرز گفت: متاسفانه عده ای با اقدامات خود سبب خوشحالی دشمنان اسلام ، سلب آسایش  و عزادار نمودن خانواده هایی شده اند که قطعا با همه این فتنه گران به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش سفیر افلاک،سرهنگ محمد برامکی فرمانده سپاه الیگودرز در  مراسم راهپیمایی "میثاق امت با ولایت" ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم ولایت مدار گفت: انقلاب اسلامی در 22بهمن 57 با  یک پیشنهاد جدید وحرف نو برای  جهانیان وزندگی انسانی شکل گرفت و مواردی چون ناعدالتی ،فساد ،استبداد ،شکافهای طبقاتی و..... در این انقلاب نقش وجایگاهی نداشته و نخواهد داشت.

 

وی ادامه داد: پیشنهاد جدید این انقلاب به جهانیان اخلاص ،ولایت مداری،مسئولیت پذیری ،تلاش ومجاهدت احساس وظیفه ،تکلیف گرایی  وکار برای جلب خداوند متعال می باشد.

 

سرهنگ برامکی،فرمانده سپاه الیگودرز،عکس،تصویر،راهپیمایی مردم الیگودرز

  

برامکی به سخنان امام خمینی (ره ) اشاره کرد و افزود: جمهوری اسلامی قالبی که باید ها ،نبایدها ،ارزشها ، آرزوها  واهداف در خود جمع کرده است  وجمهوری بمعنای تکیه بر افتخارات ایمان وقدرت ابتکارت مردم  وهر آن چیزی که مردم می خواهند و اسلامییت نیز بمعنای حرکت برای  رضای خدا ودر چارچوب ارزشهایی که اسلام تعریف می کند.

 

فرمانده بسیج شهرستان الیگودرز اظهارداشت: مجموع علم،  توانیهای دفاعی وامنیتی و نفوذ در افکار واندیشه های  سایر کشورها عناصر اعتبار انقلاب اسلامی می باشند و دشمنی  دشمنان  خدا وحق  وجود داشته وتمام شدنی نیست و دشمن از هر نقطه ضعف  و روزنه ای  برای تحقق  اهداف شوم خود استفاده می کند که 8سال جنگ تحمیلی ، تحریمهای بی سابقه وفلج کننده  ،فتنه ها و.... اقداماتی که دشمنان در طول تاریخ انقلاب برای براندازی نظام انجام داده اند.

 

وی با اشاره به اینکه  انقلاب اسلامی بدون بسیج عمومی دچار لنگی است اظهار داشت: متاسفانه اتفاقات اخیر باعث جریحه دار شدن روح بزرگ  ملت ایران شد و پشت صحنه ها  طراحی این آشوبها اخیر دشمنان قسم خورده  نظام وانقلاب هستند و عده ای که بارها در طول تاریخ انقلاب ازاین ملت سیلی محکم خورده اند.

 

برامکی ضمن تبریک  چهلمین سالگرد  پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: آمریکا وانگلیس  دشمنان اصلی  نظام وانقلاب از اعتراضات اخیر خوشحال شده  و اعلام حمایت می کنند ودر اقدامی بی سابقه خانواده  رئیس جمهور آمریکا از فتنه و آشوبها حمایت می کنند و رژیم منحوس صهیونیستی  وآل سعود از دیگر حامیان آشوبها می باشند این دشمنان احمق در خیال خود فکر می کنند که خبری شده است.

 

دبیر ستا احیاء امر به معروف ونهی از منکر شهرستان الیگودرز بیان کرد: متاسفانه عده ای افراد فریب خورده نیز اموال عمومی را تخریب می کنند وبا بی نظمی و آسایش مردم را بر هم می زنند وخانواده هایی را عزادار می کنند.

 

فرمانده سپاه الیگودرز با طرح این  سوال که  آیا  واقعا در اعتراضات اخیر شعارهای اجتماعی ،اقتصادی و... یا بدنبال براندازی نظام بودند ؟ اظهار داشت:  متاسفانه عده ای منافق  بر روی نیروی انتظامی ،بسیج ومردم  آتش می کشند ولی همه نیروهای نظامی ،انتظامی تا زمان شهادت در خدمت مردم عزیز می باشند و فرزندان شما در دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی اجازه نمی دهند کوچکترین آسیبی  به ساحت مقدس ملت عزیز ایران وارد شود و با همه فتنه گران به شدت برخورد خواهد شد.

 

 فرمانده بسیج شهرستان الیگودرز با اشاره به اینکه آرزوی نا امنی وفتنه  را بر دل دشمنان انقلاب خواهیم گذاشت بیان کرد: حدود40 انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار شده و برای همه ارکان در کشور بصورت مستقیم وغیر مستقیم  رای گیری صورت گرفته است و مردم سالاری دینی ملت ایران به همه جهانیان اثبات شده است.

 

وی با اشاره به اینکه  همه ملت ایران حامی همه  دولت ها وارکان نظام  بوده اند اظهار داشت: دولت بدون مردم نمی تواند کاری انجام دهد ولی مردم انتظاراتی  دارند و از جناح بازیها و درگیرهای سیاسی  خسته شده اند.

 

برامکی اضافه کرد:  ملت ایران همچنان  از کسانیکه چند سال کشور در اختیار داشتند ولی هم اکنون شروع به  مخالفت نموده  و روحیه طلبکاری در پیش گرفته اند بیزار می باشند چرا که این افراد بجای اینکه به بدنه کارشناسی دولت کمک کنند  روحیه طلبکاری در پیش گرفته اند.

 

ویبه سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد واظهار داشت: هم اکنون در هر خانواده جوانان با مدارک تحصیلی،کارشناسی، کارشناسی ارشد  وبالاتر وجود دارند که بیکار هستند  مردم مطالبات به حق اقتصادی دارندو این کشور با وجود نعمت های زیاد خدادادی  متاسفانه درگیر جناح بازیها شده درحالیکه  مردم نیز  با مشکلات اقتصادی،  بیکاری و گرانی مواجهه هستند.

 

سرهنگ برامکی،فرمانده سپاه الیگودرز،عکس،تصویر،راهپیمایی مردم الیگودرز

 

فرمانده سپاه الیگودرز با اشاره به اینکه دولت باید در سایه امنیتی که  نیروهای نظامی وامنیتی بوجود آورده بدنبال خدمت به مردم باشند اضافه کرد: رفاه ،شغل پایدار حق مردم است باید دولتمردان ومسئولین در سایه  امنیتی که حاصل جانفشانیهای خون شهدا وایثاگران  بدنبال آرامش اقتصادی ،ورفع مشکلات مردم باشند وهیچ کسی علم مخالفت با دولت بر نداشته و همه بدبنال پیشرفت هستند.

 

وی اظهار داشت: ملت ایران با حماسه آفرینی  طومار آشوبگران وفتنه گران   را در هم پیچیدند واجازه نخواهند داد عده ای سبب سلب امنیت و آسایش آنها شو ند تنها راه حل  همه مشکلات اعتماد به مردم در همه عرصه ها ومخصوصا در عرصه اقتصادی و پیاده نمودن الگوی اقتصاد مقاومتی در کشور است.

دبیر ستا احیاء امر به معروف ونهی از منکر شهرستان الیگودرز به الگوی برداری سایر کشورها از اقتصاد مقاومتی اشاره کرد وافزود: سایر کشورهای جهان  با الگو برداری از اقتصاد مقاومتی در کشور ما  توانستند در مدت 6 ماه بعنوان صادر کننده و مشکلات اقتصادی را حل نمایند  چگونه دولتمرادان ومسئولین نمی توانند این الگو را در کشور پیاده کنند.

 

گزارش: یاسر مومنی 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

2 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران