در پی اعتراضات اخیر در لرستان؛

جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی الیگودرز بیانیه صادر کردند+متن بیانیه

جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی الیگودرز بیانیه صادر کردند+متن بیانیه
شناسه خبـر : ۱۳۴۰۶ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷

جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی الیگودرز بدنبال تجمعات روزهای اخیر در استان لرستان بیاینه صادر نمودند.

به گزارش سفیر افلاک،جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی الیگودرز بدنبال تجمعات روزهای اخیر که به بهانه  وضعیت نامساعد اقتصادی و در سطح استان لرستان وکشور برگزار شد بیانیه صادر نمودند که متن بیاینه بصورت زیر است:

 

متاسفانه در روزهای اخیر اعتراضات مردم به گرانی و مشکلات اقتصادی در برخی نقاط  کشور را شاهد بودیم.

 

اما روز گذشته در برخی شهرهای استان لرستان نیز این اعتراضات وجود داشت که متاسفانه با حضور عده ای و سردادن شعارهایی اعتراض اصلی مردم به حاشیه رفت.

 

در دورود و در پی حمله مسلحانه افرادی ناشناس به جمعیت معترضین دو نفر از جمله یک بسیجی کشته شدند.

 

متاسفانه یکی از عواملی که موجب بروز اصلی اعتراضات شد عدم توجه دولت تدبیر و امید به مشکلات اقتصادی مردم و همچنین جنگولک بازی های سیاسی دو حزب مطرح سیاسی کشور می باشد که زمینه توطئه دشمنان را فراهم نمود.

 

درحالی که امروز رویکرد دنیا مقابله با ملت ایران می باشد برخی سیاسیون ما بجای ایجاد وحدت و تلاش برای رفع مشکلات مردم  با اظهارات ناصواب و منفعت طلبانه اهداف شخصی  خود را پی می گیرند و در نعل وارونه  از مردم مایه می گذارند.

 

مردمی که سالهاست با چنگ و دندان از انقلاب اسلامی و ارزشهای آن دفاع نموده و در مقابل تهدید ها و  تحریمهای ظالمانه دشمنان ایستادگی کرده اند امروز هم حاضر نمی شوند آسیبی به این نظام وارد شود.

 

مردم درد دارند و اعتراضات آنها از سر درد است ولی سردمداران اعتراضات روزهای اخیر عده ای مرفه بی درد بودند که با خودرو های پلاک تهران در شهرهای لرستان  جولان دادند و تجمعات را ابتدا با عنوان اعتراض به گرانی برپا نموده و پس از آن اهداف اصلی خود را پی گرفتند و شعارهای آنها هیچ ارتباطی به گرانی نداشت و اصل نظام را نشانه رفتند.

 

نظامی که خونهای بسیاری برای به ثمر نشستن آن بر زمین ریخته است و امروز هم توده عظیم مردم   برغم مشکلات اقتصادی آگاهانه بقای ارزشهای والای نظام را پی می گیرند.

 

امروز هیچ کسی منکر وجود مشکلات اقتصادی و بیکاری در کشور نیست و  مسوولین باید فکری اساسی برای رفع این مشکلات کنند، اما یقینا این روش اعتراض و  اینگونه اغتشاشات بیش از آنکه مشکلات را رفع نماید موجب نا امنی در جامعه را فراهم خواهد نمود و وضعیت را بغرنج تر خواهد کرد.

 

آری امروز مردم ناراحت هستند از گرانی و مشکلات اقتصادی و  بی عدالتی و عدم برخورد با غارتگران بیت المال ، آنها در مقابل تحریم ایستادند اما آیا زجر تحریم فقط باید بر دوش آنها باشد، آیا مردم باید فقر را تحمل کنند که برخی بیت المال را غارت کنند و هیچ مقامی هم با آنها برخورد نکند!؟ آقایان مسوول به فکر مردم باشید.

 

به هر حال امروز خانواده ها باید مراقب جوانان و فرزندان خود باشند چرا که سردمداران اغتشاش که ساکن  این شهر نمی باشند با شیوه جدید وارد شده  و پس از ایجاد اغتشاش و نا امنی به شهرهای خود مراجعت نموده و این جوانان بی گناه این شهر هستند که باید تاوان اغتشاش سازماندهی شده توطئه گران  را بدهند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران