مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز:

حماسه ماندگار 9 دی برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است

حماسه ماندگار 9 دی برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است
شناسه خبـر : ۱۳۳۸۴ شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان الیگودرز گفت:حماسه ماندگار 9 دی نقطه عطف و برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی که با حضورخودجوش وعاشورایی ملت ولایت مدار خلق شد.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام علی لرستانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان الیگودرز ضمن گرامیداشت سالروز نهم دی در گفت وگو با هیجار گفت: نهم دی ماه روز حماسه آفرینی و  حضورعاشورایی مردم ولایتمدارایران اسلامی است و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری برای  ملت ایران بحساب می آید.

 

وی ادامه داد: حماسه نهم  دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت ملت ایران است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیا خواهند ایستاد.

 

حجت الاسلام لرستانی اضافه کرد: روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصیرت ویوم الله ماندگار گردید وهرساله  ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در این روزتاریخی ، حماسه ای می آفرینند و دشمنان خدا و اسلام را مأیوس و ناامید می کنند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان الیگودرز اظهار داشت: 9 دی روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است و روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات و عاشورای حسینی است.

 

حجت الاسلام لرستانی بیان کرد: برگزاری مراسم 9 دیماه به دشمنان ومنافقینی که  فتنه 88 را ایجاد نمودند یادآوری می کند که توطئه ها ونقشه هایشان بر علیه انقلاب اسلامی با وجود رهبر معظم انقلاب وملت همیشه درصحنه بر باد خواهد رفت.

 

وی یادآور شد: گرامیداشت نهم دی یادآور اهمیت حضور به موقع و پرشور مردم در مواقع لزوم است، بر همین اساس بزرگداشت این روز از اهمیت فوق العاد‌ای برخوردار است ورمزموفقیت ،استقلال وسربلندی نظام در تبعیت همه جانبه آحاد مردم از مقام معظم رهبری وآرمانهای انقلاب اسلامی واتحاد یکپارچگی وحضور حداکثری مردم در این گونه راهپیمایی ها می باشد. 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران