امام جمعه الیگودرز:

تطهیرکنندگان سران فتنه 88 در مسیر دشمنان نظام قدم برمی دارند

تطهیرکنندگان سران فتنه 88 در مسیر دشمنان نظام قدم برمی دارند
شناسه خبـر : ۱۳۳۷۷ جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴

امام جمعه الیگودرز گفت: تطهیرکنندگان سران فتنه 88 خود از فتنه گرانی امروز کشور هستند که در مسیر آنها و دشمنان نظام قدم بر می دارند.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام محمد علی ارزنده در خطبه های  نماز جمعه این هفته  به خطبه های امام علی (ع)  در نهچ البلاغه در رابطه با فتنه گفت: منافقین وفتنه گران ابتدا با فریاد حق طلبی و مبارزه با ظلم قد علم می کنند ولی درعمل وحقیقت بدنبال دنیا طلبی منافع و هوای نفسانی خویش می باشند.

 

وی منافقین و داعش را از فتنه های جهان امروز دانست وبیان کرد: فتنه گران برای اهداف  شوم خود دست به هر جنایتی می زنند  و مردم باید در مواجهه با فتنه زیر هر پرچمی  نروند و حق و باطل را شناخته و عمارگونه عمل کنند.

 

امام جمعه الیگودرز به فتنه 88 و اهداف دشمنان نظام در این فتنه  اشاره کرد: پس از انتخابات 88 مرفه هان بی درد ومنافقین در کشور به  تبعیت از سران فتنه  پرداختند که در نهایت ملت با بصیرت ایران با خلق حماسه  ماندگار 9 دی  خود طومار فتنه را پیچیدند  وامروز نیز عده ای بدنبال تطهیر فتنه گران هستند و قطعا این افراد فتنه گر و در مسیر آنها ودشمنان نظام  قدم بر می دارند.

 

خطیب نماز جمعه الیگودرز به تجمع در خصوص گرانی اشاره کرد وافزود: دشمنان امروز  به بهانه گرانی ها قصد کشاندن مردم را به خیابانها را دارند که در این شرایط  باید با بصیریت ، با حفظ  وحدت و هوشیارانه اقدام نمود.

 

وی به بی تدبیری دولتمردان درخصوص مشکلات مردم اشاره کرد وافزود: متاسفانه  دولت بدون توجه به مشکلات مردم لایحه افزایش قیمت حامل های انرژی را به مجلس تقدیم  کرد واز سویی دیگر بر حذف یارانه های چند میلیونی اقدام نمود این درحالیکه تنها 7درصد به حقوق شاغلین اضافه نموده  و تورم  وگرانی روز به روز سبب فشار ونگرانی مردم می شود.

 

حجت الاسلام ارزنده اضافه کرد: عده ای  از یک طرفی حقوق های میلیونی برای  خودشان مصوب می کنید و اجازه حرف و انتقاد را به مردم نمی دهند وهر کس نقد  وسخنی بگوید بدنبال اسناد و مدارک برای شکایت از وی هستید و متاسفانه  مردم با گرانی و مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند اما هیچ کس جوابگو نیست.

 

 امام جمعه الیگودرز به عدم نقد پذیری  دولتمردان اشاره کرد وبیان نمود: اقدامات دولتمردان و بی توجهی سبب  شده که منافقین با از این مطلب سوء استفاده کنند و مردم را دور خود جمع کنند ومردم نیز هم حرفشان را به او بزنند.

 

خطیب نماز جمعه الیگودرزبا اشاره به اینکه بجای برخورد قهریه با منتقدان حرفهای آنها را بشنوید گفت: حتی از  امام ‌جمعه ای که به انتقاد و بیان  مشکلات مردم  می پردازد  بدنبال پرونده سازی و شکایت از وی هستید وبه افرادی که در شبکه های اجتماعی  نظرات ومشکلات خود را بیان می کنند اخطار می دهند دولتمردان بجای اینکه حرف مردم را بشنوند و مشکلات آنها را حل کنند بدنبال خفقان هستند.

 

وی توجه سران قوه به فسادهای مالی واختلاس های میلیاردی اشاره کرد وبیان نمود: متاسفانه هر روز شاهداخبار اختلاسهای میلیاردی توسط مسوولان و وابستگان آنها هستیم  و وبا عدم انتشار نام آنها گویا آبروی این افراد از مردم مهمتر وبالاتر است  پروندهای فساد آنها نیز چند ین ساله  طول می کشد به مرحله اجرا برسد عده ای با سوئ استفاده از این موضوع با پاسبورد رسمی واز طریق فرودگاه از کشور خارج می شوند.

 

مسئول ستاد احیاء امر به معروف ونهی از منکر شهرستان گفت : سران سه قوه باید نسبت به مشکلات واین فسادها بی توجه نباشند اگر تعداد از این اختلاس گران میلیاردی اعدام می شدند کسی دیگر اختلاس  ودزدی نمی کرد  واگر همین مبالغ اختلاس شده را به بیت المال بازگشت داده می شد  آیا باز شاهد هم تورم و کمبود بودجه  بودیم ؟!

 

خطیب نماز جمعه الیگودرز اظهار داشت: متاسفانه مسئولین  بجای برطرف نمودن مشکلات مردم بدنبال شعار، سخنرانی وتوجیح مشکلات مردم هستند.

 

امام جمعه الیگودرز به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مسوولان و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هم  اشاره نمود و افزود:متاسفانه افرادی  که زمانی بعنوان مسئول درکشور فعالیت می کردند اقداماتی انجام  می دهند که امام ،شهدا و... از این اقدامات راضی نمی باشند و هرکدام نیز اقدامات خیانتکارانه ای  برای  این کشور انجام داده اند.

 

حجت الاسلام ارزنده بیان کرد: متاسفانه عده ای که امروز کشور در اختیار آنهاست بجای اقدام و رفع مشکلات مردم به گونه ای  سخنرانی می کنند  که گویا از مردم طلبکار هستند.

 

 حجت الاسلام ارزنده ضمن گرامیداشت سالروز ۹ دی اظهار اشت: افرادی که در  سال 88 شعار" نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران سر دادند " کدامیک از اینها در زمانیکه داعشی ها به  40کیلومتری مرز ایران رسیدند برای دفاع از خاک این کشور در مقابل آنها ایستادند. هم اکنون نیز مردم نسبت به توطئه ها وفتنه های  دشمنان انقلاب در فضای مجازی هوشیار باشند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران