امام جمعه الشتر:

9 دی روز پشتیبانی از ولایت فقیه بود/ دشمن درصدد ایجاد فاصله بین امت و امام است

9 دی روز پشتیبانی از ولایت فقیه بود/ دشمن درصدد ایجاد فاصله بین امت و امام است
شناسه خبـر : ۱۳۳۷۵ جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵

امام جمعه الشتر گفت: دشمن در تلاش است تا میان امت و امام فاصله بیندازد اما مردم همواره ثابت کرده اند که با بصیرت و ولایتمداری اجازه عرض اندام به دشمنان را نخواهند داد چرا که نقشه های استکبار را به خوبی می شناسند.

به گزارش سفیر افلاک، حجت الاسلام سید سجاد موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه الشتر با اشاره به 9 دی، روز ميثاق مجدد و عهد و پيمان با امام امت و ولايت، اظهار داشت: حضور مردم انقلابي و ولایتمدار ایران در 9 دي، نشان از بصيرت و آگاهي مردم در شناخت مسير ولايت و ارزش ها است.

 

وی افزود: امروز هم براي صيانت از نظام مقدس اسلامی و مقاومت در برابر مشكلات بايد زير پرچم ولايت و در تبعيت محض از آن قرار بگيريم.
 
 
خطیب جمعه الشتر با بیان اینکه مردم ايران اسلامي با زير پا گذاشتن طاغوت، حكومت اسلامي و ولایت فقیه را پذيرفتند، تصریح کرد: استكبار براي رسيدن به هدف خود، از هر ابزار و موقعیتی استفاده می کند؛ دشمن امروز به اين نتيجه رسيده است كه نمي تواند در مقابل انقلاب اسلامي بايستد و يا آن را از بين ببرد بنابراين، تمام دسيسه خود را براي ايجاد انحراف در آن بكار گرفته است.
 
 
وی پشتیبانی از ولایت فقیه را رمز ماندگاری انقلاب دانست و گفت: دشمن در تلاش است تا میان امت و امام فاصله بیندازد اما مردم همواره ثابت کرده اند که با بصیرت و ولایتمداری اجازه عرض اندام به دشمنان را نخواهند داد چرا که نقشه های استکبار را به خوبی می شناسند.
 
 
حجت الاسلام موسوی با اشاره به بی بصیرتی خواص در سال 88، ابراز داشت: در 9 دی سال 88، آحاد مردم و همه سلائق به میدان آمدند و از ولایت و ارزش های انقلاب حمایت کردند.
 
 
وی ادامه داد: ملت ایران اسلامی همواره نشان داده با تبعیت محض از ولایت فقیه، اجازه هیچگونه فتنه و فتنه گری را نخواهند داد.
 
 
امام جمعه الشتر با اشاره به نقشه دشمنان جهت القاء شايعه تقلب بعنوان يك مكر و دسيسه قبل از شروع انتخابات سال 88، بیان داشت: در سیستم انتخابات جمهوری اسلامی امکان تقلب وجود نداشته و ندارد اما دشمن برای القاء این امر همه سعی خود را کرد و برخی خواص هم بی بصیرتی به خرج دادند، غافل از اينكه نظام جمهوري اسلامي براي آراء مردم احترام قائل بوده و از آن حراست مي نمايد.
 
 
وی با دعوت از آحاد مردم جهت شرکت در مراسم بزرگداشت 9 دی، گفت: حماسه 9 دي درياي پاكي بود كه ناپاكي ها را از بين برد و فتنه انگيزي فتنه انگيزان در سال 88 با بصيرت ملت و رهنمودهاي مقام معظم رهبري برچيده شد؛ و ملت ايران هرگاه احساس كنند كه انقلاب و ولايت در خطر است، شخص را نمي شناسند و بساط فتنه گري را بر مي چينند و با هيچ كس تعارف ندارند.
 
 
امام جمعه الشتر به دیدار جمعی از مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی با رهبر معظم انقلاب اشاره و تاکید کرد: برخی افراد بدون هیچ دلیلی، این و آن را متهم می کنند و با دروغ پردازی به تشویش اذان عمومی می پردازند.
 
 
وی با بیان اینکه دین نباید سیاسی باشد، گفت: سیاست ما عین دیانت ما و دیانت ما هم عین سیاست ماست و نباید دین تحت تاثیر سیاست قرار بگیرد و به خاطر مسائل سیاسی، دین به حاشیه برود چرا که این امر، همان خواست دشمنان است و باید به هنگام صحبت یا انتقاد کردن، خدا را در نظر داشته باشیم.
 
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود به سالروز ابلاغ پیام تاریخی امام(ره) به گورباچف اشاره و خاطرنشان ساخت: آن زمانی که مارکسیسم و کمونیسم خود را یکه‌تاز دنیای سیاست می‌دانستند و کسی تصور نمی‌کرد که روزی مارکسیسم و کمونیسم از میان بروند، حضرت امام(ره) با ارسال پیام به گورباچف فرمودند برای همه روشن است که از این پس کمونیسم را باید در موزه‌های تاریخ سیاسی جهان جستجو کرد.
 
 
وی تأکید کرد: حضرت امام(ره) با پیش‌بینی که کردند، سقوط حتمی مارکسیسم و کمونیسم را به خود کمونیست‌ها تذکر دادند و همه دیدند که دیری نپایید شوری با آن ابهتش در شرق و غرب از هم پاشید.
 
 
امام جمعه الشتر گفت: آن مرامی که قصد داشت حکومت‌ها را به تسخیر خود درآورد، به موزه تاریخ پیوست.
 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران