رئیس شبکه بهد اشت و درمان بروجرد:

افتتاح رسمی بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)منوط به نصب سی تی اسکن است

افتتاح رسمی بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)منوط به نصب سی تی اسکن است
شناسه خبـر : ۱۳۳۱۳ دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰

رئیس شبکه بهد اشت و درمان بروجرد گفت: افتتاح رسمی بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)منوط به نصب سی تی اسکن است و تا زمانی که این دستگاه نصب نشود راه اندازی کامل این بیمارستان مشکلی را حل نمی کند.

به گزارش سفیر افلاک "کامران سبزیان" رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: با توجه به این که بیمارستان جدید تکمیل و بخش عمده ای از تجهیزات نصب شده اما در حال حاضر دستگاه سی تی اسکن که یکی از نیازهای مهم هر بیمارستان است هنوز در بیمارستان نصب نشده است.

 

وی اضافه کرد: طبق برنامه قرار بود این بیمارستان در بهمن ماه افتتاح شود اما تا زمانی که دستگاه سی تی اسکن در این بیمارستان نصب نشود افتتاح رسمی مشکلی را حل نخواهد کرد چرا که در صورت عدم نصب این دستگاه، بیماران باید برای سی تی اسکن به سایر مراکز و یا بیمارستان ها منتقل شوند.

 

سبزیان اظهار داشت: بعد از زلزله های اخیر در بروجرد بخش هایی از سقف بیمارستان امام(ره) فرو ریخت و سبب شد تا بخش داخلی زنان و مردان و مراقبت های ویژه (آی سی یو) را به بیمارستان جدید انتقال دادیم اما انتقال کامل به بیمارستان و راه اندازی همه بخش ها منوط به نصب دستگاه سی تی اسکن است.

 

به گفته وی با توجه به راه اندازی تنها دو بخش از این بیمارستان، در صورتی که بیماران نیاز به انجام سی تی اسکن داشته باشند این بیماران به بیمارستان منتقل تا سی تی اسکن را انجام دهند اما اگر این دستگاه در بیمارستان نصب شود مشکلات بیماران برای استفاده از این دستگاه کمتر است.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد تصریح کرد: براساس صحبت های مسئولین قرار بود یک دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان جدید بروجرد تهیه شود اما تا کنون این برنامه محقق نشده است.

 

وی بیان کرد: البته ام آر آی هم یکی از نیازهای بیمارستان است اما در اولویت دستگاه سی تی اسکن است و برای افتتاح همه کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان فعلی به این بیمارستان منتقل خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

6 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران