ضارب مامور راهنمایی و رانندگی الیگودرز دستگیر شد

ضارب مامور راهنمایی و رانندگی الیگودرز دستگیر شد
شناسه خبـر : ۱۳۲۹۷ یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی الیگودرز گفت: ضاربی که مامور راهنمایی و رانندگی را در هنگام اعمال قانون از ناحیه گردن مجروح نمود دستگیر شد.

به گزارش سفیر افلاک سروان محمد باقر رشیدی گفت: عصر دیروز ستواندوم بابایی در هنگام اعمال قانون یکدستگاه خودروی سواری پراید بود که سرنشینان با وی درگیر ویکی از آنها مامور را از ناحیه گردن مورد اصابت چاقو قرار داده و مجروح نموده است.

 

وی ادامه داد: سرنشیان این وسیله نقلیه 2 نفر بودند که بازداشت شدند و وسلیه نقلیه آنها نیز توقیف شد.

 

رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی الیگودرز گفت: افسر مجروح به بیمارستان شهرستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت و  هم اکنون نیز در بخش بستری بوده و  فردا نیز مرخص می شود.

 

رشیدی اضافه کرد: احتمال اینکه ضارب از  مواد مخدر استفاده نموده وحالت عادی نداشته وجود دارد که پس از انجام آزمایشات نتیجه قطعی مشخص خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه قانون اجازه اعتراض به رانندگان را برای جرایم داده است بیان کرد: متاسفانه برخی قوانین راهنمایی ورانندگی  را رعایت نکرده وهنگام اعمال قانون نیز با ماموران درگیر می شوند در حالیکه  قانون حق اعتراض را به همه افراد داده است.

 

رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی الیگودرز اظهار داشت: طبق قانون اگر شخصی نسبت به جرایم اعتراض دارد یا به دفتر  پلیس +10 مراجعه واعتراض خود را ثبت  کند و یا شخصا به  واحد اجرائیات راهنمایی ورانندگی شهرستان مراجعه نموده  واعتراض می نماید که در هردو صورت رسیدگی های لازم انجام شده اگر احقاق حق که باید فرد متخلف جریمه را پرداخت کند و در غیر اینصورت ضمن برخورد قانونی با مامور جریمه در شورای رسیدگی حذف خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

7 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران