آموزش مهارتی سربازان توسط فنی وحرفه ای ازنا

آموزش مهارتی سربازان توسط فنی وحرفه ای ازنا
شناسه خبـر : ۱۳۱۹۴ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای ازنا گفت: آموزش مهارتی سربازان ناحیه مقاومت بسیج و فرماندهی انتظامی شهرستان ازنا اجرایی می‌شود. 

به گزارش سفیر افلاک ، رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان ازنا، ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای به سربازان وظیفه را گامی موثر برای ایجاد زمینه‌های کارآفرینی و کسب و کار عنوان کرد و گفت: به منظور توانمندسازی سربازان در دوره خدمت برای ورود به بازار کار پس از اتمام دوره سربازی، آموزش‌های مهارتی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و نیروی انتظامی شهرستان ازنا ارائه می گردد.

 

در این دیدار صادق مرزبان با تشکر از زحمات و خدمات نیروی انتظامی به گزارشی از فعالیت های آموزش مهارتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان واهمیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به منظور توانمندسازی سربازان وظیفه باتوجه به تفاهم نامه ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان آموزش فنی و حرفه ای اشاره و اظهار داشت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری درجهت تولید و اشتغال، این مرکز برای توانمندسازی نیروی انسانی بخصوص سربازان وظیفه به منظور اشتغالزایی و افزایش بهره وری و ایجاد اشتغال پایدار تلاش میکند.

 

در ادامه این دیدار سرهنگ صفر زاده فرمانده انتظامی شهرستان ازنا با اشاره به خدمات نیروی انتظامی در عرصه امنیت، اقتدار و صلابت جامعه اسلامی از طرح مهارت آموزی وایجاد اشتغال سربازان وظیفه را مهم و آموزش های فنی و حرفه ای به سربازان وظیفه در کنار خدمت مقدس سربازی را بستر مناسبی جهت توانمند سازی و ورود آنها را به بازار کار لازم دانست و از آمادگی لازم این نیرو در شهرستان ازنا با توجه به نیاز سنجی انجام شده جهت شروع دوره های مهارتی خبر داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

6 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران