مسئول بهداشت محیط بروجرد:

2 و نیم تن روغن مایع فاسد و تاریخ گذشته کشف شد

2 و نیم تن روغن مایع فاسد و تاریخ گذشته کشف شد
شناسه خبـر : ۱۳۱۹۳ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳

مسئول بهداشت محیط بروجرد گفت: 2.5 تن روغن تاریخ گذشته که قرار بود با تاریخ جعلی و جدید وارد بازار شوند کشف و ضبط شد.

به گزارش سفیرافلاک،"حسین رازانی" مسئول بهداشت محیط بروجرد گفت: متاسفانه عده ای سودجو روغن های مایع تاریخ گذشته را در بروجرد جمع آوری و سپس با دستگاه هایی ا تاریخ جدید بر روی این روغن ها را ثبت می کردند.

 

وی اضافه کرد: این افراد روغن ها را در یک کارگاه غیر مجاز تاریخ دار می کردند و تاریخ های قبلی را پا کرده و تاریخ های جدید را می زدند تا آنها را وارد بازار کنند و بفروشند.

 

رازانی اظهار داشت: این افراد همه دستگاه های مورد نیاز برای پاک کردن و یا درج تاریخ را داشتند که 2.5 تن روغن مایع فاسد و تاریخ گذشته را با تاریخ جدید ثبت شده بسته بندی کرده بودند تا بفروشند.

 

به گفته وی بعد از اطلاع از فعالیت این کارگاه غیر مجاز 2.5 تن روغن کشف و ضبط و کارگاه پلمپ شد تا در اسرع وقت این مواد تاریخ گذشته ضبط شده، معدوم شوند.

 

مسئول بهداشت محیط بروجرد از همه شهروندان خواست تا مواد غذایی و خوراکی را حتما از فروشگاه های معتبر خریداری کنند و هر گونه تخلفات را سرایعا اطلاع دهند.

انتهای پیام/

منبع خبر: بازتاب بروجرد

ارسال نظر

3 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران