سفیر افلاک گزارش می دهد؛

استخدام پر حاشیه در بزرگترین بیمارستان تخصصی بروجرد!

استخدام پر حاشیه در بزرگترین بیمارستان تخصصی بروجرد!
شناسه خبـر : ۱۳۱۷۷ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵

380نیروی پرستار و پشتیبانی قرار است جذب بیمارستان آ یت اله بروجردی ره شوند که از مدتها قبل ثبت نام آنها برای آزمون انجام شد و اکنون با توجه بسته بودن سایت مهلت آن تمدید شده است.

به گزارش سفیر افلاک بعد از یک دهه انتظار سرانجام بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) در ایستگاه افتتاح قرار گرفت و تا کنون بخش داخلی این بیمارستان راه اندازی شده و بیماران درمان می شوند که تا پایان بهمن این بیمارستان رسما افتتاح می شود.

 

در ابتدا برای جذب 45 نیروی خدماتی این بیمارستان 2هزارو500 نفر شرکت کردند و در نهایت نیروهای لازم جذب شدند تا این که نوبت به استخدام وزارت بهداشت رسید که قرار بود 380 نیروی پرستار و پشتیبانی در این بیمارستان جذب شوند.

 

25 آبانماه زمان ثبت نام برای این آزمون به مدت یک هفته اعلام شد و تعدادی در این آزمون شرکت کردند.

 

Image result for ‫بیمارستان ایت اله بروجردی‬‎

 

 بعد از این ماجرا هفته گذشته مطرح شد که به دلیل عدم اطلاع رسانی کافی برخی از این آزمون جا مانده اند که اعلام شد مهلت این آزمون تمدید شده و متقاضیان با توجه به بسته بودن سایت برای شرکت در آزمون ،دفترچه ها را دستی پر کرده و به دفتر علا الدین بروجردی تحویل دهند.

 

  در حالی که از مدتها قبل از راه اندازی بیمارستان اعلام شده بود که جذب نیرو و استخدام فقط از طریق آزمون با اولویت جذب نیروهای بومی باشد بلافاصله عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد اعلام کرد که شبکه بهداشت باید متولی جمع آوری دفترچه های آزمون باشد نه دفاتر نمایندگان و مسئولان.

 

 حالا زمزمه های استخدام با رابطه شنیده می شود و ذهن بسیاری با این موضوع درگیر شده است.

 

Image result for ‫اسخدام‬‎

 

 از سویی افرادی که از قبل برای این آزمون ثبت نام کرده اعتراض دارند که ثبت نام فقط باید در زمان مقرر و از طریق سایت صورت گیرد اما از سوی دیگر جاماندگان این آزمون هم معترض اند که اطلاع رسانی کافی در زمان ثبت نام صورت نگرفته و نیاز است این مهلت تمدید شود.

 

 اما جالب تر این که برخی مسئولان پای زلزله را به میان آوردند و گفتند چون زمان ثبت نام برای این آزمون دقیقا زمانی بود که زلزله هایی پی در پی بروجرد را می لرزاند گویا توجهی به زمان ثبت نام نکرده اند.

 

 حالا استخدام پر حاشیه در این بیمارستان گوی سبقت را از راه اندازی و افتتاح ربوده و همه منتظر این آزمون هستند که ببینند چه کسی در این میان قهرمان استخدام می شود.  

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران