مدیرکل راه و شهرسازی لرستان:

عملیات اجرایی چهار خطه ویسیان به ملاوی آغاز شد/ تکمیل وبهره برداری از 21کیلومتر چهارخطه پلدختر-خرم آباد نیازمند اعتبار

عملیات اجرایی چهار خطه ویسیان به ملاوی آغاز شد/ تکمیل وبهره برداری از 21کیلومتر چهارخطه پلدختر-خرم آباد نیازمند اعتبار
شناسه خبـر : ۱۳۱۲۰ چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲

مدیرکل راه وشهرسازی لرستان گفت:در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز،21کیلومتر از چهار خطه پلدختر-خرم آباد به بهره برداری می رسد.

به گزارش سفیر افلاک،علی علیخانی مدیرکل راه وشهرسازی لرستان در حاشیه بازدید از طرح چهار خطه پلدختر-خرم آباد در گفت وگو با خبرنگار بیان روز با بیان اینکه  اجرای چهار خطه پلدختر - خرم آباد اظهار داشت:عملیات اجرایی قطعه 15.5 کیلومتری ویسیان – ملاوی آغاز شده ،این چهار خطه از ویسیان به سمت پلدختر در 6 قطعه در حال اجرا است.

 

وی با مهم ارزیابی کردن قرار داد احداث این قطعه عنوان کرد:یکی از قراردادهای بسیار ارزشمندی اداره کل راه وشهرسازی لرستان  که در سال 96 منعقد شده است.

 

مدیرکل راه وشهرسازی لرستان افزود:عملیات خاکی و ابنینه فنی قطعه ویسان -ملاوی در حال اجرا می باشد.

 

علیخانی افزود:راساس برنامه ریزی قرار شد 21 کیلومتر از این مسیر چهارخطه شود که بخشی از آن به نتیجه رسیده و آسفالت انجام شده است.

 

وی تاکید کرد:قطعات دیگر در مرحله اجرای بیس و قطعاتی هم به مرحله آسفالت رسیده است.

 

این مسئول با ابراز رضایت از پیشرفت پروژه ادامه داد:برای اینکه این 21کیلومتر تکمیل و به بهره برداری برسد نیازمند تامین اعتبار مورد نیاز هستیم.

 

مدیرکل راه وشهرسازی لرستان با اشاره به پروژه چهار خطه پلدختر - درهشهر گفت:یک قطعه از چهار خطه این محور به مناقصه رفته و هنوز به پیمانکار ابلاغ نشده که پس از انجام روند اداری و ابلاغ قرار داد به پیمانکار عملیات اجرایی به زودی انجام می شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران