کارشناس سیاسی:

اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی رسوایی بزرگ برای ترامپ است/ ایران وحزب الله لبنان انتفاضه جدید را در خاورمیانه کلید زدند

اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی رسوایی بزرگ برای ترامپ است/ ایران وحزب الله لبنان انتفاضه جدید را در خاورمیانه کلید زدند
شناسه خبـر : ۱۳۱۰۳ سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵

کارشناس سیاسی گفت: نقش مهم نظام جمهوری اسلامی و حزب الله لبنان در برهم زدن معادلات ترامپ در منطقه خاورمیانه برای همگان آشکار شد،اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی رسوایی بزرگ برای ترامپ است.

به گزارش سفیر افلاک،محمد حسین اکبری، کارشناس سیاسی با بیان اینکه ترامپ در غرب خاورمیانه دچار سردرگمی شده است اظهار داشت:این رئیس جمهور آمریکا که سر رشته ای در عرصه سیاسی ندارد و مسائل سیاسی را در پول و نفت می بیند.

 

وی بیان کرد:برای جلب حمایت مالی رژیم صهیونیستی در اقدامی نابخردانه و غیر منطقی اقدام به انتخاب قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی کرده است.

 

این کارشناس سیاسی افزود: وقتی عدو بخواهد سبب خیر شود مثل همین اقدام ترامپ که باعث اتحاد وانسجام بین مسلمانان منطقه شده است این توطئه ها خنثی می شود.

 

وی بیان کرد:این حرکت غیر عقلایی ترامپ باعث ناراحتی کشورهای دوست آمریکا در منطقه شد به طوری که خیلی از کشورهای اروپایی از این اقدام اعلام انزجار کردند.

 

اکبری تاکید کرد:باتوجه به فشار اقتصادی که بر آمریکا حاکم است و هر روز اخبار نگران کننده ای از قتل در آمریکا منتشر می شود ترامپ سیاست تبلیغی فرار رو به جلو را در خاورمیانه کلید زده است.

 

این کارشناس سیاسی ادامه داد:نقش نظام مقدس جمهوری اسلامی وحزب الله لبنان در بیداری ملت های مسلمان و آغاز انتفاضه جدید برای همگان روشن شد.

 

وی ادامه داد: ترامپ در لغو صدور ویزا برای مردم چند کشور اسلامی از جمله ایران هم به مانند این اقدام تحت فشار بین المللی قرار گرفت و رسوا شد.

 

اکبری یادآورشد: آل سعود به تعبیر رئیس جمهور دو راه برای عقب گرد به منطقه ندارد یکی قطع ارتباط با رژیم صهیونیستی و دیگری پایان دادن حملات خود به یمن ،در این صورت می تواند خود را از آتش فتنه آمریکایی ها جدا کند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

8 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران