فرماندار بروجرد:

مجوز ساخت 2 بیمارستان غیر دولتی در بروجرد صادر شد

مجوز ساخت 2 بیمارستان غیر دولتی در بروجرد صادر شد
شناسه خبـر : ۱۳۰۹۷ سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹

فرماندار بروجرد گفت: مجوز ساخت 2 بیمارستان غیر دولتی در بروجرد صادر شده که یک بیمارستان توسط بخش خصوصی و بیمارستان دیگر هم توسط یک موسسه خیریه ساخته می شود.

"علی کورانی فر" فرماندار بروجرد در گفت و گو باسفیر افلاک با اشاره به ساخت دو بیمارستان غیر دولتی در بروجرد گفت: در حال حاضر بخش خصوصی و یک موسسه خیریه مجوز ساخت 2 بیمارستان غیر دولتی را در بروجرد دریافت کرده اند که بعد از جانمایی، مرحله ساخت آنها آغاز می شود.

 

وی اضافه کرد: بخش خصوصی قرار است بیمارستان 32 تختخوابی و موسسه خیریه هم بیمارستان 128 تختخوابی را احداث خواهند کرد و هدف از احداث این دو بیمارستان، ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر به بیماران است.

 

فرماندار بروجرد تصریح کرد: موسسه خیریه ای که برای ساخت بیمارستان در بروجرد پیش قدم شده تلاش دارد تا بهترین خدمات لازم را بتواند با تعرفه های پایین تری به بیماران ارائه دهد.

 

به گفته وی بعد از جانمایی و طی کردن مراحل اداری، کار ساخت این دو بیمارستان آغاز خواهد شد اما هنوز برنامه زمانبدی مشخص نیست ولی به نظر می رسد مشکل مالی برای ساخت و تکمیل آنها وجود ندارد و این دو بیمارستان در کمترین زمان ساخته می شوند.

 

کورانی فر اظهار داشت: با بهره برداری از این دو بیمارستان 160 تخت بیمارستان به تخت های بیمارستانی شهرستان اضافه می شود و با توجه به این که بیمارانی از شهرهای همجوار برای درمان به این شهر مراجعه می کنند، راه اندازی این بیمارستان ها در کنار بیمارستان های فعلی بروجرد می تواند جوابگوی نیاز بیماران باشد.

 

وی با اشاره به وضعیت بیمارستان های بروجرد افزود: با بهره برداری کامل از بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) بخش زیادی از مشکلات بهداشت و درمانی کاسته می شود و احداث این بیمارستان های غیر دولتی هم می تواند در کنار بیمارستان جدید بخشی از مشکلات را برطرف نماید.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

4 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران