روایت جاده های مرگ در الیگودرز / مسئولان نظاره گر حوادث تلخ رانندگی

روایت جاده های مرگ در الیگودرز / مسئولان نظاره گر حوادث تلخ رانندگی
شناسه خبـر : ۱۳۰۳۰ شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵

جاده های الیگودرز بعلت عدم رعایت مسائل ایمنی ونکات فنی  شاهد حوادث تلخ رانندگی هستند این درحالی است که مسئولین دستگاه اجرایی تنها نظاره گر این تعداد کشته شدگان ومجروحان این حوادث می باشند.

به گزارش سفیر افلاک،ما ساکنان مسیر جاده مرگ یعنی اهالی روستاهای شرق الیگودرزکه مجالس  فاتحه سوگواری برای عزیزانمان همیشه برقرار است.

 

در کنار مدارک ماشینمان وصیتنامه مان آماده است چون معلوم نیست این بار که دل به جاده می زنیم به دیارمان سالم برگردیم، هفته یا چهلم یکی از عزیزان تمام نشده تصادفی دیگر خانواده ای را به سوگ می نشاند.

 

تنها کاری که مسئولین انجام می دهند مکتوب نمودن آمار تصادفات وکشته ها و یا برگزاری جلساتی و تصویب مصوبات کاغذی است. 

 

غافل از این که خانواده‌ای که مصیبتی می بیند، یاد آن عزیز کامش را برای همیشه تلخ می کند و زیان های کمرشکن روحی بنیان خانواده ها را از هم می پاشد.

 

ای کاش کمی تدبیر نیز شامل حال ما می شد  چرا که سهم مردم این روستاها بجز خشکسالی حاصل از انتقال آب، بیکاری، کمبود امکانات و نا امید چیز دیگری نبوده است و خوشا به حال آنها که از این شهر ودیار سفر نمودند و غم  غربت را به جان خریدند شاهد این همه بی عدالتی، بی مسئولیتی وداغ عزیزان خود نبودند.

 

اهالی این روستاها با نثار خون عزیزان  خود در دوران دفاع مقدس همیشه ثابت کرده اند که حافظان ارزشهای انقلاب واسلام می باشند.

 

ولی متاسفانه پس از این همه از خودگذشتگی ها وحتی پس از  گذشت بیش از 14 سال  تنها وعده ها  نصیبمان می شود و دو بانده کردن این جاده که  از محورهای اصلی ورودی شهرستان از سمت اصفهان به آرزوی دیرینه برایمان تبدیل شده است.

 

شاید حادثه چند روز اخیر که منجر به مرگ 6 نفر از براداران وخواهران ما شد تلنگری به  همه مسئولین باشد ولی دوباره  وعده های خاک خورده  وزخمه ای کهنه را  زنده می کند چون اطمینان حاصل کرده ایم از حرف تا عمل فاصله بسیار است و تنها دو راه بیشتر نداریم بسوزیم بسازیم یا  ترک روستا و دیار خود کنیم.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: هیجار
نویسنده : یاسر مومنی

ارسال نظر

6 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران