رئیس دانشگاه لرستان:

بخشی از اراضی مسکن مهر به دانشگاه لرستان اختصاص یافت

 بخشی از اراضی مسکن مهر به دانشگاه لرستان اختصاص یافت
شناسه خبـر : ۱۲۹۹۰ چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳

رئیس دانشگاه لرستان گفت: بخشی از اراضی متعلق به مسکن مهر استان به دانشگاه لرستان اختصاص یافت.

به گزارش سفیر افلاک خسرو عزیزی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو که در دانشگاه لرستان برگزار شد ضمن ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد دانشگاه لرستان در دولت تدبیر اظهار داشت: در دولت تدبیر 30 هزار متر مربع، ساختمان در دانشگاه لرستان ساخته شد.

 

وی با اشاره به ساخت ساختمان مرکزی این دانشگاه افزود: با وجود اینکه بیش از 40 سال است که دانشگاه لرستان قدمت دارد، اما پیش از دولت تدبیر این دانشگاه فاقد ساختمان مرکزی بود و این در حالی است که امروز توانستیم، ساختمان مرکزی آن را ساخته و استفاده کنیم.

 

رئیس دانشگاه لرستان گفت: همچنین 8هزار هکتار از ساختمان‌های گفته شده به بهره‌برداری رسیده و 10 هزار هکتار دیگر‌نیز تا پایان سال جاری و یا دهه فجر تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

عزیزی با بیان اینکه 18 هکتار از اراضی متعلق به مسکن مهر نیز به دانشگاه لرستان اختصاص یافت عنوان کرد: از نظر خوابگاه نیز هیچ مشکلی نداریم و هیچ دانشجوی خواهر متقاضی خوابگاه در دانشگاه وجود ندارد که به او خوابگاه نداده باشیم.

 

وی با تاکید براینکه استکبارستیزی، روشنگری، ژرف‌اندیشی و ... خصوصیات حرکت‌های دانشجویی است، خاطرنشان کرد: دانشجویان میراث گران‌بهای هستند که مایه رشد و ارتقا جریان‌های فکری، سیاسی و دانشجویی است که باید پاس داشته شوند.

 

رئیس دانشگاه لرستان گفت: قرار داشتن دانشجویان در خط امام و رهبری امروز نشان می‌دهد ‌که دانشجویان حرکت انقلابی دارند و این درحالی است که جان‌مایه حرکت‌های دانشجویی، مهربانی، صمیمیت و رافت با یکدیگر و آشتی‌ناپذیری و قاطعیت در مقابل دشمنان ملت بزرگ اسلامی است.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: تسنیم

ارسال نظر

7 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران