رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد:

روز دانشجو نماد استکبار ستیزی دانشجویان در برابر آمریکا است

روز دانشجو نماد استکبار ستیزی دانشجویان در برابر آمریکا است
شناسه خبـر : ۱۲۹۸۸ چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد گفت: روز دانشجو نماد ایستادگی و استکبارستیزی دانشجویان در برابر استکبار جهانی است و همه ساله این روز گرامی داشته می شود.

"داریوش جاوید" رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد در گفت وگو با سفیر افلاک با اشاره به فرا رسیدن روز دانشجو گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران مراکز آموزشی توسعه پیدا کردند و جوان زیادی برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه شدند.

 

وی اضافه کرد: با توجه به این که دشمنان همیشه در پی ضربه زدن و پیاده کردن اهداف خود هستند و بیشتر قشر جوان را مورد هدف قرار می دهند اما در همه توطئه های دشمنان، دست آمریکا به خوبی رو می شود و چهره واقعی آن بیش از پیش برای همه نمایان می شود و امروز غیر قابل اعتماد بودن آمریکا برای همه آشکار است.

 

جاوید روز دانشجو را نماد استکبار ستیزی در مقابل آمریکا دانست و افزود: در 16 آذر سال 32 دانشجویان دست به اعتراض زدند که در این روز سه دانشجو به شهادت رسید و به همین دلیل همه ساله روز 16 آذر به عنوان روز دانشجو گرامی داشته می شود.

 

وی به برنامه های روز دانشجو در بروجرد اشاره کرد گفت: به مناسبت روز دانششجو فردا پنج شنبه مراسمی با حضور خانواده شهید حججی در دانشگاه آزاد بروجرد برگزار می شود که غبار روبی گلزار شهدای گمنام و اجرای برنامه ها از ساعت 9 آغاز خواهد شد.

 

رئیس دانشگاه ازاد اسلامی بروجرد اظهار داشت: همچنین فردا با حضور خانواده شهید حججی ساختمان اداری دانشگاه آزاد به نام شهید حججی و ساختمان پژوهشی به نام شهید مصطفایی اولین شهید دانشجوی بروجرد نامگذاری خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

5 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران