نماینده مردم الیگودرز در مجلس:

عدم زیرساخت های مناسب مشکل اصلی توسعه شهرستان است

عدم زیرساخت های مناسب مشکل اصلی توسعه شهرستان است
شناسه خبـر : ۱۲۹۵۵ یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱

دکتر خدابخشی گفت: عدم وجود زیرساخت های مناسب در سنوات قبل مانع و مشکل مهمی در توسعه امروز شهرستان الیگودرز  است.

به گزارش سفیر افلاک،محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در حاشیه سفر استاندار به الیگودرز گفت: متاسفانه یکی ازمشکلات  الیگودرز نبود زیرساخت های مناسب می باشد و اگر در سه دهه اخیر به آنها توجه می شد امروز شاهد تغییرات و توسعه و پیشرفت خوبی بودیم.

 

وی به نتایج سفرهای مدیران ارشد کشور به الیگودرز اشاره کرد و افزود: خوشبختانه سفرهایی که در یکسال اخیر تدارک دیده شده است موجب گردید مسوولین کشور با عمق محرومیت در این شهرستان بیشتر آشنا شده و برای نگاههای خود حساب ویژه ای برای الیگودرز باز نمایند.

 

خدابخشی اظهار داشت: در جلساتی که با استاندار لرستان داشته ایم مطالبات جدی و بحق مردم شهرستان الیگودرز را مطرح و امروز هم دومین سفر رسمی وی به همراه جمعی از مدیران استان رقم خورد و قطعا این سفر هم مایه خیر و برکت برای مردم خواهد شد.

 

نماینده الیگودرز افزود: تمامی سفرهای مسوولین کشوری و استانی به شهرستان الیگودرز نتایج خوبی داشته که بعضا اجرایی شده و برخی از آنها برای اینکه  به نتیجه برسند نیاز به زمان دارد.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: برغم اینکه  کشور دچار مشکلات اقتصادی فراوانی می باشد اما در یکسال گذشته اقدامات زیر بنایی تاثیر گذاری در الیگودرز رقم خورده  است که بارز ترین آنها در حوزه بهداشت و درمان می باشد که همین اقدامات شهرستان الیگودرز را به قطب درمانی شرق لرستان تبدیل ساخت و امروز بیمارانی از استانهای همجوار برای مداوا به مراکزدرمانی  الیگودرز عزیمت می کنند.

 

وی افزود: برغم اقدامات صورت گرفته با این حال مردم مطالبات بحقی دارند و شهرستان نیز با کمبودهایی مواجه است که برای تحقق خواسته ها همچنان تلاش خواهیم نمود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

9 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران